I Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING

Dlaczego w Łodzi?

GARDEN CONTRACTING

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych, które odbędą się w Łódzkiej Hali Expo w dniach 8-9 listopada 2017 r. Będzie to pierwsza edycja wydarzenia branżowego adresowana do właścicieli centrów, hurtowni i sklepów prowadzących sprzedaż artykułów ogrodniczych którego ideą jest:

  • prezentacja szerokiej oferty materiałów i produktów ogrodniczych oraz rozwiązań i technologii stosowanych w ogrodach,
  • promowanie nowości produktowych na nadchodzący sezon,
  • umożliwienie właścicielom i pracownikom hurtowni, centrów ogrodniczych i sklepów złożenie zamówień na prezentowaną podczas targów ofertę z terminem dostawy przed rozpoczęciem wiosennego sezonu ogrodniczego,
  • optymalizacja budżetów zakupowych i możliwość złożenia zamówień na preferencyjnych warunkach.

Obecność na listopadowych ogrodniczych targach zatowarowania to oszczędność Twojego  czasu i pieniędzy. Wśród wymiernych korzyści należy podkreślić te najważniejsze:

  • spotkasz wiodących na polskim rynku producentów branży ogrodniczej, u których będziesz mógł bezpośrednio złożyć zamówienia na towar na preferencyjnych warunkach w jednym miejscu i terminie,
  • będziesz miał szansę poznać i porównać ofertę sprzedażową wystawców oraz wybrać taką, która okaże się dla Ciebie najkorzystniejsza,
  • jako klient biznesowy będziesz mógł zaopiniować prezentowane produkty mając bezpośredni wpływ na ich popyt.

Bogatą ofertę targową uatrakcyjnią dodatkowo wydarzenia towarzyszące:

  • akcja WIELKIEGO RABAROWANIA  - większość wystawców przygotowała dla odwiedzających specjalne zniżki i rabaty na wybrany asortyment, które będą obowiązywały przy kontraktowaniu zakupów podczas targów. Akcja skierowana jest do właścicieli sklepów i hurtowni, którzy korzystając z oferty wystawców bedą mogli zatowarować magazyny, oszczędzając przy tym swoje pieniądze.

Wstęp na targi na podstawie zaproszenia lub wejściówki - dostępne u wystawców oraz u organizatora. Do wzięcia dla każdego zainteresowanego branżowca. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszych Targów - jest to dla Państwa okazja do zawarcia nowych, korzystnych kontraktów zakupowych i tym samym do zatowarowania swoich magazynów na preferencyjnych warunkach cenowych.

gardenCONTRACTING to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć nikogo, kto poważnie myśli o rozwoju i dobrej kondycji swojego biznesu ogrodniczego.