II Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

O targach

Szanowni Państwo,
Chciałabym zaprosić Państwa serdecznie do udziału w II edycji Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego, które odbędą się w terminie 27-28 września 2017 roku w hali Expo-Łódź. Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Targi Łódzkie we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Urzędem Marszałkowskim w Łodzi oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi i Wojewódzkim Urzędem Pracy.

Celem targów jest zaprezentowanie mieszkańcom Łodzi i regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku. Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to także możliwość spotkań z ekspertami , prezentacje firm, podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w warsztatach i szkoleniach oraz niepowtarzalna szansa zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju. 
Podczas tegorocznej edycji wydarzenia pragniemy położyć szczególny nacisk na kształtowanie rozwoju osobistego oraz stworzyć forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi.

Targi będą skierowane do osób bezrobotnych jak i wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą dotychczasowej aktywności zawodowej, autorozwojem i podniesieniem własnych kwalifikacji oraz studentów i absolwentów.
Organizacja Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie na pracowników określonych branż. To wydarzenie rekrutacyjne, które pozwoli zapoznać się z ofertami firm, m.in. z branży finansowej, informatycznej, handlowej, motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej czy produkcyjnej. Do udziału w targach zapraszamy również agencje pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego, firmy i instytucje szkoleniowe, szkoły językowe oferujące darmowe kursy finansowane z funduszy unijnych.

Zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa w Targach.

KONTAKT:

Kierownik projektu - Kamila Berezińska
e-mail:  
tel. (42) 639 90 53 
tel. kom. 605 630 853

Specjalista ds. Promocji - Weronika Wiśniewska 
e-mail:  
tel. (42) 633 10 69 
tel. kom. 607 173 422