VII Salon Ciekawej Książki

Autorzy na stoiskach wydawnictw

24 listopada (piątek)

 

AKAPIT PRESS (stoisko nr. 58)

11.00 - 12.00      Joanna Kmieć – autorka i ilustratorka podpisuje premierową książkę dla dzieci
pt. „Magiczne kino”.

14.00 - 15.00      Agnieszka Tyszka podpisuje książki dla dzieci i młodzieży m.in. „Róże w garażu”, „Niaenia z Zielonego Marzenia”, „Z lajkomierza Fryderyki”.

 

WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr. 51)

12.30 - 13.30      Joanna Papuzińska podpisuje swoje książki: „Psociniec”, „Jak się koty urodziły”, „Nasza mama czarodziejka”, „Asiunia”, „Mój tato szczęściarz”, „Krasnale i olbrzymy”, „Smok w powidłach”.

 

25 listopada (sobota)

 

AKAPIT PRESS (stoisko nr. 58)

12.30 - 13.30      Andrzej Żak podpisuje książki „List gończy”, „Amarilla i weekend w kapeluszu”, „Kapelusz kapitana Drake'a”, „Natka”, „Koko i tajemnica złotego pociągu”, „Edison i złoto mistrza Sędziwoja”.

13.00 - 14.00      Ewa Karwan-Jastrzębska podpisuje książki „Hermes 9:10” i „Sobowtór”.

14.00 - 15.00      Romek Pawlak podpisuje książki dla dzieci i młodzieży „Czaruś, pies z charakterem”, „Piotrek, Ulpik i tajemnica komputera”, „Klątwa Ezechiela”, „Dziewczyna z lustra”.

 

DREAMS (stoisko nr. 46)

14.00 - 15.00      Marta H. Milewska podpisuje swoją książkę pt. „Mietek, drużyna i piwnica, której nie ma”.

15.00 - 16.30      Agata Widzowska podpisuje swoje książki: „Koń na receptę”, „Grzywą malowane”, „Galopem do gwiazd”.

 

MUZA SA (stoisko nr. 57)

14.00 - 15.00      Grzegorz Rogowski podpisuje swoją najnowszą książkę „Skazane na zapomnienie. Polskie autorki filmowe na emigracji”.

15.00 - 16.00      Ryszard Ćwirlej podpisuje swoją najnowszą książkę pt.: „Milczenie jest srebrem”.

 

WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr. 51)

11. 00 - 12.00     Paweł Wakuła podpisuje książki swoje książki: „Jagiełło pod prysznicem”, cykl „Zdarzyło się w Polsce”, „Mój tata jest olbrzymem”, „Dentysta w paszczy krokodyla”, „Co w trawie piszczy”, „O czym szumi las”.

12.00 - 13.00      Grzegorz Kasdepke podpisuje książki swojego autorstwa: „Kuba i Buba”, „Kacperiada”, „Co to znaczy”, „Mity dla dzieci”, „Opowiadania i bajki”, „Ostrożnie”, „Mam prawo”, „Wielki wybuch”.

14.00 – 15.00     Grażyna Bąkiewicz podpisuje swoje książki: „Bursztynowy szlak”, „Mówcie mi Bezprym”, „Korniszonek”, „Syn złodziejki”, „A u nas w domu”, cykl „Zdarzyło się w Polsce”.

 

26 listopada (niedziela)

 

AKAPIT PRESS (stoisko nr. 58)

12.00 - 13.00      Emilia Kiereś podpisuje książki: „Srebrny dzwoneczek”, „Brat”, „Łowy”, „Kwadrans”, „Rzeka”, „Haczyk”.

 

MUZA SA (stoisko nr. 57)

13.00 - 14.00      Weronika Mliczewska podpisuje swój podróżniczy reportaż pt.: „Na początku jest koniec”.

14.00 - 15.00      Tomasz Owsiany podpisuje swój reportaż podróżniczy pt.: „Pod ciemną skórą Filipin”.

15.00 - 16.00      Grzegorz Kalinowski podpisuje swoją najnowsza książkę pt.: „Pogromca grzeszników”.

 

WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr. 51)

12.00 - 13. 00     Dorota Combrzyńska-Nogala podpisuje swoje książki: „Skutki uboczne eliksiru miłości”, „Bezsenność Jutki”, „Syberyjskie przygody Chmurki”, „Możesz wybrać kogo chcesz pożreć”.

13.00 - 14.00      Kalina Jerzykowska podpisuje swoje książki: „Łzy konina polnego”, „Kantor wymiany liter”, „Gdzie dzwoniec dzwoni i pluszcz się pluszcze”, „Tuwimowo”, „Widma z ulicy Wydmowej”, „Buba córka Belzebuba”, „Ciocia Rose i żołędzie”.

14.00 - 15.00      Izabella Klebańska podpisuje swoje książki: „Operowe strachy”, „Jak tańczono przed wiekami”, „Muzyczna zgraja”, „Jak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada”, „Akolada – 8 stopień wtajemniczenia”.

Harmonogram spotkań na stoiskach będzie na bieżąco uzupełniany.