X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

LISTA WYSTAWCÓW

Wystawcy X Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD:

A MESA 
Agro Dekorex Lubawa 
AGROHERNI
AKA - Wiesław Wierucki 
ALPI SMAKI
Amkez Food Sp. Z o.o.
AMP-DG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Argentyna Limited Sp. z o.o.
ART CAFE Jolanta Gawrońska
Bartnik Mazurski 
Bartnik Żuromiński
Bio Planet S.A.
BIOFOOD Sp. z o.o. 
BioKurier 
BIOPHARMACOTECH Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Biovege Sp. z o.o.
Bioveri
BIOWROCŁAW
Biozona Piotr Rorat
BROWIN Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.
BULECO 
Celiko
Chwyć byka za rogi! - Projekt finansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego
Cinna Produkty Zdrowia Sp. z o.o.
Country Life s.r.o.
Czesław Maszczyk
Dariusz Serafiński
De Care
DeKnoRae Deutsche Knoblauch Raucherei
Denver Food Sp. z o.o. Sp. K.
DIET FOOD 
DOTI SP. J. Manufaktura Draży Czekoladowych D.M. Mroczkowscy
Ekodostawcy
Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.
EKOLAND / Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi EKOLAND
Ekologiczne Gospodarstwo Malinowa Zagroda
EKOLOGIKO 
EKOŁAN / Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych Ekołan
Ekomea Sp. z o.o.
EKO-NATURA s.c. A.Dadusz, P.Oleszczak
Eko-Wital Sp. z o.o.
ELFRODO Piotr Pulwicki
Elżbieta Krajewska
Eterno s.c.
Fabijański Sp. z o.o.
Farma Świętokrzyska Sp. z o.o.
Feliksowy Dworek Adam Szadkowski
Fit Day Sp. z o.o.
Flott Sp. z o.o.
Fresh and Frozen Sp. z o.o.
Gawek Monika
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Ozorków
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Szadku
Gospodarstwo ekologiczne „Kozia Łąka”
Gospodarstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Kowalski” Krzysztof Kowalski
Gospodarstwo Rolne Joanna i Przemysław Nasarzewscy
Gospodarstwo Rolne Wioletty i Dariusza Marcinowskich
Grecko-Polski Związek Przemysłu i Inwestycji
HABIO Mariola Olszewska
HANOJU POLSKA Sp. z o.o.
Heirler Cenovis
Hello Yellow – Pasieka Szczęśliwych Pszczół
Herbapol S.A. 
Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO)
Intenson Europe Sp. z o.o.
Italimport
Jadwiga Ratajczyk - Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich
Just Fruits (AGIGA - Anna Piernikarska)
KATMAJ MACIEJ JANOWSKI
KOWAL Aleksandra Kowalska
Kozia Farma Katarzyna Olszewska
KROKUS Przetwórnia Owoców i Warzyw Sp. j.
KRUCHE Monika Kuźniar
Krucjata Smakiem Dariusz Janicki
Krzysztof Gasiecki
Laboratorium BIOOIL s.c.
Le Favole di Gaia
Lompart / Firma Handlowo-Produkcyjna Cezary Lompart
Look Food Sp. z o.o.
Łukasz Ceroń
Malwa Food Company Sp. z o. o.
Manufaktura Agnieszka Żarek
Marek Kaczorowski PIWOMAR- BROWAR KOREB
Maria Warych Gospodarstwo Agroturystyczne "WARYCHOWO"
Masarnia z tradycją Dreszler
Me Gusto
Merkury S.A.
Michał Pelc ANAGRAM
Microfood S.A.
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Miodosytnia Dworska
Mirosław Angielczyk Dary Natury
Multibrands s.c.
Nagie z Natury Sp. z o.o.
Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
NaturapH Jakub Ledwoń
Naturavena Sp. z o.o.
Nomak Sp. z o.o.
NOWAKOWSKI TRADYCJA Sp. z o.o.
NUTURA Robert Kafarski, Mikołaj Wycichowski, Michał Wycichowski s.c.
ODO PKF Arzhanitsa
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych "Polska Ekologia"
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim
OLEJOWY RAJ Kamila Zubrycka-Sobolewska
Oliwowo s.c.
Ölmühle Moog GmbH - BIO PLANÈTE
Organic House Sp. z o.o.
Palce Lizać Przemysław Filip
Pasieka PUCER
Pasieka Wędrowna Jan i Remigiusz Pleszkun
Piekarnia Gzik
Piekarnia Ratuszowa „Radzikowscy” s.c.
Piwniczka Babuni
PolBioEco Polska Sp. z o.o.
POLONIAK.PL 
Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
PPH Klimeko Bogusław Klimczak
PPHU EKO AR
PPHU TŁOCZNIA MAURER Krzysztof Maurer
PPHU Zakład Piekarniczy Elżbieta Olszyńska
Primavika Sp. z o.o.
PRO-BIO, obchodni spolecnost s.r.o.
PRODUCT PLUS Kozanecki-Begier-Słabolepszy Sp. J.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Tabit" Sp. z o.o.
Przetwórstwo Mięsno-Wędliniarskie Jacek Podgórniak
Przetwórstwo Owoców i Warzyw "DROS" Sp. J.
Przędsiębiorstwo Produkcyjno Ubojowe i Handel „BEKON” Bartosz Podgórski
Qraś Wędliny Catering
Rafał Labiński - Bike Cafe Partner
Rafał Szewczyk KOKO YOGO
Rawness 
Rejonowe Koło Pszczelarzy w Łęczycy
Rolniczo Pracownicza Spółdzielnia Mleczarska
Rolniczy Handel Detaliczny, Jan Lisiecki, Zakład Produkcji Żywności
Runoland Sp. z o.o. - Sp. j.
Sad Danków Dawid Piechota
SANTINI
SĄDECKI BARTNIK
SiejeJe
Simpatiko s.c.
SMAK NATURY Marek Hałat
Smak Natury Sp. z o.o.
Smaki i Aromaty Anna Langowska
Smaki Tradycji
Smartbrands Alliance Sp. z o.o.
SOLIDA FOOD Sp. z o.o.
Sonnentor s.r.o.
Specjały spod Strzechy
Spiżarnia Kujawsko-Pomorska Klaster Spółdzielczy
Spółdzielnia Mleczarska KaMos w Kamiennej Górze
Spółka Rolnicza Juchowo Sp. z o.o.
Stevia Delight Sp. z o.o.
Stewiarnia Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Dmosińskiej w Nagawkach
Stowarzyszenie Razem dla Radomki
SuroVital Marcin Rendak Karol Szwed s.c.
Symbio Polska S.A.
The Spice Shop (AGIGA - Anna Piernikarska)
Tłocznia Soków Owocowych VERO Dariusz Kuna
UAB EKO PIRK
VICTULIA SALUBER Ekologiczne Produkty Żywnościowe Lidia Tokarowska
Wegetariański Świat
Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi
Województwo Dolnośląskie
Województwo Lubelskie
Województwo Łódzkie
Województwo Mazowieckie
Województwo Pomorskie
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Wydawnictwo Ambos Jerzy Mazur
Wyrób i sprzedaż obwarzanków Mariola Krzysztofik
Zakład Cukierniczy R. Dybalski, B.Dybalska s.c.
Zakłady Przetwórstwa Mięsnego "KONIAREK" Andrzej Koniarek
Zielarnia Warmińska
Złoto Polskie
Zmiany Zmiany Agata Golonka Filip Stefański
ZPHU MORYŃ Włodarczyk i Moryń Sp. Jawna
ZPM Czapnik

Wystawcy VI Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO:

ACT Natural
AGJ
Alpacalma
Aqualive
Aura Herbals
Benedictus Memes Sp. z o.o.
BetterLand, Eko-Dustrybuto.PL
Bio2You
Bioarcus
Biolit Europe Sp. z o.o.
Bionetta
Body Boom
COSMECO
Creatos
Czysty Ozon
Darmed
DOMOWE SANATORIUM
Dr Jacobs's Poland
DuoLife
Eco and More
EcoVariant
EkoProm
Energy Poland Sp. z o.o.
Eurus
Fairtrade Polska
FHU YARMO
Fitokracja
Foods by Ann
Formeds
GAL
Gentle Day
Glosel
Green Line
Hipoalergiczni
HOLISTIC SWEDEN
Imex International Group Sp. z o.o.
Kreta24
Laboartorium Naturella Sp. z o.o.
Linen Partner
Living Food Sp. z o.o.
Magic Star
Magvita
Moc Soków
MOMA MONIKA JAKUBIAK
Morinda
NATURALNA MEDYCYNA
Naturativ Sp. z o.o.
Nova
Novatorius Sp. z o.o. / Olej Konopny
Oleowita
Pharmovit
PHU LAURUS
PLANETA ZDROWIE
Poledix
PPH Eltom Henryk Tomasik
Pro Wellness
Purella Food
Puro Verde
Ronic
Royal Green
SHAMASA
Star Event / Eko Scenografie
Sylveco
Verdissimi
Wydawnictow Purana
Zeolit
Znaturyzdrowie.pl

Wystawcy VI Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO:

Dane na dzień 04.09.2017