I Dni Urody i Estetyki - Pure Beauty

Natur House

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.

Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Stosowana jest z powodzeniem od lat w Centrach Dietetycznych Naturhouse na całym świecie!

Naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego zdrowego odżywania.
Przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proponujemy bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wykona niezbędne badania i pomiary oraz przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Na tej podstawie identyfikuje problem i proponuje jego skuteczne rozwiązanie.
Kluczem do sukcesu w odchudzaniu z Naturhouse jest spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony o najwyższej klasy suplementy.

Każda osoba, która odwiedzi stoisko Naturhouse na targach otrzyma specjalny kupon! Do 30 kwietnia 2017 przyjdź z kuponem do naszego Centrum przy ul.Pojezierskiej 93 w Łodzi, rozpocznij standardową kurację, a otrzymasz produkt wysokobłonnikowy gratis!

Targi