I Dni Urody i Estetyki - Pure Beauty

Patron medialny Pure Beauty

Patron medialny Pure Beauty

Patron Medialn Targów Pure Beauty...Portal Polska Kosmetyka i Kosmetologia!

 Portal polska kosmetologia i kosmetyka jest prężnie działającą platformą internetową.  Jest on poświęcony firmom i osobom, dla których nowoczesna kosmetyka stała się ważnym elementem dnia codziennego. Od momentu powstania portalu w kwietniu 2010 roku, zyskaliśmy sobie uznanie zarówno wśród szeregu podmiotów branży kosmetycznej jak i osób interesujących się zagadnieniami jakie niesie ze sobą współczesna kosmetologia i kosmetyka. W naszym portalu znajdziecie  państwo fachowe artykuły poradnikowe z zakresu pielęgnacji zdrowia, włosów i ogólnego wyglądu. Naszym podstawowym celem, jest dążność do osiągnięcia statusu eksperta w dziedzinie kosmetyki jako, że zagadnienia z nią związane traktujemy kompleksowo.
Podstawową misją jakiej się podjęliśmy jest promocja i reklama podmiotów związanych z  kosmetyką i jej pokrewnymi działami oraz edukacja. Konsekwentnie zmierzamy do uzyskania miana największego portalu informacyjno - promocyjnego. Cel ten realizujemy poprzez czynne uczestnictwo we wszystkich znaczących wydarzeniach w branży takich jak: targi, kongresy, szkolenia. Zespół naszego portalu dba o to aby publikowane informacje i artykuły były zawsze rzetelne, aktualne i profesjonalne. Redakcję portalu wspierają fachowcy z zakresu:
Dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii, wellness & spa, wizażu i stylizacji fryzur. Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności związanej z branżą kosmetyczną. Prowadzimy badania sondażowe rynku, które regularnie publikujemy, a które odnoszą się do oceny: kosmetyków, sprzętu kosmetycznego, targów, kongresów, firm kosmetycznych jak również pracy gabinetów i salonów. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów gospodarczych i instytucji edukacyjnych działających w branży kosmetycznej.
Zapewniamy także doradztwo w zakresie działań marketingowych na rynku kosmetycznym.

www.pkik24.pl, www.pkik.pl