I Dni Urody i Estetyki - Pure Beauty

O targach

Pure Beauty – Pure Adventure!


W dniach 17 – 19 marca 2017 roku zapraszamy do udziału w Dniach Urody i Estetyki PURE BEAUTY. Jest to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich entuzjastów dbania o swoją urodę i osób szukających estetycznych inspiracji na wiosnę i lato 2017.
Ideą Dni Urody i Estetyki PURE BEAUTY jest promocja produktów służących zarówno urodzie, jak i zdrowiu. Piękny wygląd to nie tylko zadbana cera i profesjonalny makijaż, ale także zdrowy organizm, zbilansowana dieta i wspaniałe samopoczucie. Dlatego do udziału w Targach zapraszamy oprócz  producentów i dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji całego ciała czy kosmetyków kolorowych także instytuty urody, daySPA, kliniki medycyny estetycznej i specjalistów z zakresu dietetyki, stylizacji i wizażu.
Impreza skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy mogą zapoznać się z szeroką ofertą nowości rynkowych i usług kosmetycznych, a także pogłębić swoją wiedzę i uzyskać fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji urody. Bogaty program wydarzeń towarzyszących będzie uzupełnieniem kompleksowej oferty handlowej wystawców. Każdego dnia będą się odbywać profesjonalne pokazy nowych linii kosmetyków, trendów w makijażu, jak również prezentacje zabiegów kosmetycznych.


Dni Urody i Estetyki PURE BEAUTY odbywać się będą równolegle z Targami - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - wydarzeniem o ugruntowanej marce corocznie odwiedzane przez ponad 8 tys. mieszkańców Łodzi i regionu łódzkiego.


Serdecznie zapraszamy do udziału.