XX Łódzkie Targi Edukacyjne

WIELKA LEKCJA MATEMATYKI

WIELKA LEKCJA MATEMATYKI

W czasie Targów zapraszamy na WIELKĄ LEKCJĘ MATEMATYKI, którą poprowadzi Dariusz Kulma – nagrodzony tytułem Nauczyciel Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Pan Dariusz jest pomysłodawcą portalu i fanpage’a dla maturzystów, poprzez które wraz z Firmę ELITMAT prowadzi wsparcie dla maturzystów w całym kraju, zamieszczając bezpłatne materiały do matury z matematyki, udzielając porad i wskazówek przedmaturalnych. Jest także autorem serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki?”, które cieszą się coraz większą popularnością wśród uczniów i nauczycieli.

Wykłady Pana Dariusza pt."Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?" skierowane są w szczególności do maturzystów zdających maturę w 2017 roku. Każdy wykład to swoisty przewodnik pełen porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie, co pomaga w nauce, a co przeszkadza, jak wyznaczać sobie cele i dążyć do ich realizacji. Wykład wskazuje ścieżkę i zachęca ucznia, by chciał nią podążać w realizacji swoich marzeń. Każdy wykład to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z ogromną dawką poczucia humoru. To spotkanie dwóch stron – uczniów i nauczyciela? Niekoniecznie, raczej uczniów i ich przyjaciela. Obie strony wchodzą w pełną interakcję, a większość wykładów kończy się zwiększeniem liczby znajomych na profilu pana Dariusza na Facebooku :)

Ważnym elementem każdego wykładu jest część dotycząca „maturalnych pewniaków”, w której pan Dariusz wskazuje na co szczególnie zwrócić uwagę w przygotowaniach do matury z matematyki.

WIELKA LEKCJA MATEMATYKI odbędzie się w czwartek od 15:00 do 16:00 w Sali Konferencyjnej A oraz w piątek w godzinach 10:30-11:30 również w Sali Konferencyjnej A. 

Na lekcję można zapisać się wysyłając maila pod adres