XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

W dniach 6 – 8 kwietnia 2017 r. odbędzie się jubileuszowa edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO. Targi FILM VIDEO FOTO od wielu lat są jedynym i najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce, a także wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Do udziału zapraszamy producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i video – filmowych, technologii multimedialnych  oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku a także  postprodukcji. Cykliczne spotkania w Łodzi to niepowtarzalna szansa do śledzenia nowości ze świata fotograficznego i filmowego które można zobaczyć i przetestować na żywo, to także okazja do rozmów przedstawicieli branży z odbiorcami ich produktów i usług.

Targi to nie tylko spotkania z najbardziej rozpoznawalnymi i doświadczonymi ekspertami w tych dziedzinach, to również bogaty cykl warsztatów, seminariów, prezentacji i wystaw fotograficznych. Ubiegłoroczną imprezę odwiedziło ponad 16 tys. osób, które przez trzy dni miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą ponad 150 wystawców, wzięcia udziału w ponad 100 warsztatach, seminariach i spotkaniach oraz obejrzenia 8 wystaw fotograficznych.


Serwis youtube.com - dzieki Fotograficzny Program Bez Nazwy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w targach, które skupiają najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy z branży foto-video oraz umożliwiają bezpośredni kontakt z docelowym klientem w jednym miejscu i czasie.

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa w Targach.

Kontakt:
Kamila Berezińska - kierownik projektu 
tel. +48 42 639 90 53, 605 630 853,
e-mail: 

Weronika Wiśniewska - promocja
tel. +48 42 634 24 53, 607 173 422,
e-mail: 

Agnieszka Przewies - marketing
tel.+ 48 42 633 10 69
e-mail: