XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Reportaż ślubny - jak to dobrze zrobić?

Warsztaty filmowe ABC Filmowania® & Winmar na Targach Foto-Video

Reportaż ślubny - jak to dobrze zrobić?

 

ABC Filmowania® & Winmar zapraszają na warsztaty filmowe związane z rejestracją najważniejszej części filmu ślubnego, tj. rejestracją przysięgi małżeńskiej.
Jak z pewnością wiesz, głównym powodem dlaczego Klient decyduje się zapłacić więcej za film ślubny to rejestracja przysięgi przez kilku operatorów. Czy Ty - będąc jedynym operatorem, jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie takiego Klienta? Otóż TAK!
Na naszych warsztatach dowiesz się w jaki sposób będąc jedynym operatorem na ceremonii, pozyskać obraz po którym Twój Klient odniesie wrażenie jakby podczas przysięgi pary młodej uczestniczyło 3 operatorów filmowych - mimo tego, że ten ważny moment najczęściej musi być pokazany „na żywo”! Dzięki temu, pracując sam, jesteś w stanie spokojnie konkurować z ekipą 2 osobową!
Na warsztatach zdradzimy Ci jak podczas pracy filmować tą najważniejszą część za pomocą dwóch kamer (główna plus wspierająca) i uwaga - wytłumaczymy Ci także jak stworzyć wrażenie pracy przez kilku operatorów za pomocą jednej kamery!

Jeśli pracujesz sam na ślubie – nie może Cię zabraknąć! Serdecznie zapraszamy!

NEW LOGO ABCFILMOWANIA 500px web

O ABC FIlmowania®
ABC Filmowania®, to marka szkoleniowa, która od 2011 roku naucza sztuki filmowej, edycji i montażu video oraz fotografii i edycji zdjęć. Dzięki naszym zawodowym szkoleniom, powstało już wiele firm zajmujących się realizacją filmów ślubnych oraz filmów reklamowych. Naszymi absolwentami są także osoby prywatne, które od podstaw uczą się technik filmowych i sztuki montażu, a także firmy i instytucje. Uczymy także bezrobotnych oraz pomagamy im w wypełnianiu wniosków o dotacje na pierwszą działalność gospodarczą. Sprawdź opinie o naszych szkoleniach na www.facebook.com/ABCfilmowania