XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Canon Polska

imagePROGRAF PRO-1000

imagePROGRAF PRO 1000

Najnowsza drukarka A2 do zastosowań graficznych dla branży kreatywnej. Innowacyjny zestaw 12 atramentów wodnopigmentowych Canon LUCIA PRO (m.in. fotograficzny czarny, fotograficzny szary, matowy czarny) zapewnia zwiększoną przestrzeń barwną, płynną gradację kolorów i odporność na zadrapania. Nowością jest także innowacyjny, bezbarwny tusz Chroma Optimizer, który zapewnia lepsze odwzorowanie szczegółów w ciemniejszych obszarach, wyjątkowo intensywną czerń i niską ziarnistość wydruków w wysokiej jakości. Drukarka posiada profesjonalny densytometr, który wyznacza nowe standardy w zakresie pomiarów barw wśród kompaktowych urządzeniach biurkowych.

imagePROGRAF PRO 1000 2

 

imagePROGRAF PRO-2000

imagePROGRAF PRO 2000

Szybki i wydajny ploter drukujący obrazy o wielkości do 24 cali. Charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją z płaską górną powierzchnią do kontroli wydruków i panelem sterowania z 3,5-calowym ekranem LCD. Doskonałą jakość wydruków zapewniają nowe atramenty LUCIA PRO (12 kolorów) oraz zintegrowane głowice drukujące. Urządzenie jest przystosowane do pracy w dynamicznych środowiskach – można je szybko skonfigurować za pomocą Wi-Fi, a także drukować pliki PDF i JPEG z pamięci USB. Dodatkowo wtyczka Print Studio Pro umożliwia bezproblemowe drukowanie bezpośrednio z programów do edycji, np. Adobe Lightroom®, Adobe Photoshop® i Digital Photo Professional firmy Canon.

 

imagePROGRAF PRO-4000

imagePROGRAF PRO 4000


44-calowy ploter, który charakteryzuje się odświeżonym designem, nowoczesnymi głowicami i nowym zestawem atramentów LUCIA PRO z dodatkowym bezbarwnym tuszem Chroma Optimizer. Nowe atramenty są bardziej odporne na zarysowania, a pojemne zbiorniki z atramentem oraz kosz poprawiają wygodę codziennego użytkowania. Drukarki zajmują niewielką przestrzeń oraz posiadają rozbudowane opcje łączności bezprzewodowej (Wi-Fi), przez co dopasują się do każdej przestrzeni, nawet w najbardziej dynamicznych i kreatywnych środowiskach biurowych.

 

imagePROGRAF PRO-4000S

imagePROGRAF PRO 4000S


44-calowy ploter do zastosowań w branży kreatywnej, który gwarantuje spójność kolorów między zadaniami i różnymi miejscami produkcji. Cztery kolory główne (C, M, Y, K) są rozmieszczone symetrycznie, co dodatkowo wspomaga pracę nowej głowicy drukującej i zapewnia doskonałą jakość przy zachowaniu wysokiej szybkości druku. Opcjonalny, podwójny moduł rolki pozwala obsługiwać ciągłe podawanie papieru lub automatyczne odbieranie wydruków, a pojemne zbiorniki z atramentem z możliwością wymiany podczas pracy urządzenia ograniczają przestoje i zapewniają ciągłość produkcji obrazów.

 

Speedlite 600EX II-RT

Speedlite 600EX II RT


Druga generacja popularnej lampy błyskowej Canon dedykowanej do systemów EOS. Zapewnia do 50 proc. więcej błysków w serii w porównaniu do poprzednika – modelu Speedlite 600EX-RT – oraz dwukrotnie więcej błysków w serii przy wykorzystaniu nowego akumulatora CP-E4N . Lampa wyposażona jest w technologię zapobiegającą przegrzaniu, która pozwala na przedłużenie czasu błysku, a także w funkcję bezprzewodowego wyzwalania radiowego. Liczba przewodnia 60 m (ISO 100) pozwala oświetlać duże przestrzenie, a szeroki zakres ogniskowej 20-200 mm zapewnia dużą kontrolę nad rozprowadzanym światłem.

 

Mikrofon kierunkowy DM-E1

DM E1


Dedykowany systemom serii Canon EOS zewnętrzny stereofoniczny mikrofon kierunkowy (konstrukcja typu shotgun) do rejestracji wysokiej jakości dźwięku. Doskonale sprawdza się przy nagrywaniu bezpośrednio sprzed aparatu, np. podczas nagrywania prezentera lub reportera, izolując dźwięki otoczenia. Ustawienie pod kątem 90 i 120 stopni zapewnia rejestrowanie stereofonicznego dźwięku w przypadku rozproszonych źródeł na większych obszarach. Mikrofon posiada dodatkowo wbudowany uchwyt redukujący wstrząsy.

 

EF 24-105mm f/4L IS II USM

EF 24 105mm f4L IS II USM


Uniwersalny obiektyw dla fotografów, którzy chcą uzyskać wysoką szczegółowość i ostrość obrazu w całym zakresie ogniskowej. Przysłona f/4 i zakres ogniskowej 24-105 mm umożliwiają pracę w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych. 4-stopniowa stabilizacja i nowa konstrukcja przysłony zapewniają wyciszoną pracę podczas nagrywania wideo. Obiektyw posiada odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję charakterystyczną dla serii L oraz zaawansowaną powłokę Air Sphere, która redukuje efekty zjaw i flar podczas fotografowania w środowisku, w którym występuje nieprzewidziane naturalne światło.

 

EF 16-35mm f/2.8L III USM

EF 16 35mm f2.8L III USM


Szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy klasy premium ze stałą maksymalną przysłoną f/2,8. Doskonale współpracuje z matrycami o wysokiej rozdzielczości, takimi jak np. w lustrzance EOS 5D Mark IV. Uniwersalny zakres ogniskowej (16-35 mm) sprawdza się w fotografii ślubnej czy reporterskiej, zarówno przy szerokich kadrach, jak i zbliżeniach, a 9-listkowa okrągła przysłona zapewnia atrakcyjne rozmycie tła. Stała wartość przysłony f/2.8 sprawia, że jest to obiektyw idealny do fotografowania w słabszych warunkach oświetleniowych. Solidna, trwała i odporna na pył oraz wilgoć konstrukcja jest zaprojektowana z myślą o pracy trudnych warunkach.

 

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV


Najnowsza, czwarta generacja legendarnej serii aparatów EOS 5D. Wyposażony w 30,4-megapikselową pełnoklatkową matrycę CMOS i procesor DIGIC 6+ aparat umożliwia fotografowanie z szybkością 7 kl./s i nagrywanie wideo 4K. To pierwszy aparat serii EOS z innowacyjnym formatem zapisu plików Dual Pixel RAW – dane, które można wykorzystać do wykonania mikroustawień pozycji ostrości, zmiany rozdzielczości czy przedniego bokeh. Aparat jest dodatkowo uszczelniony i posiada bardzo szybkie łącza USB 3.0, Wi-Fi i NFC, które umożliwiają natychmiastowe nawiązywanie połączeń i udostępnianie obrazów.

 

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

CN E18 80mm


Profesjonalny obiektyw z serwomechanizmem przeznaczony dla profesjonalistów i zaawansowanych użytkowników, którzy pracują przy użyciu kamer z dużą matrycą. Jest najmniejszym i najlżejszym obiektywem filmowym Canon z serwomechanizmem (zaledwie 1,2 kg) i stanowi rozwiązanie dopasowane do potrzeb operatorów pracujących w terenie. Serwomechanizm jest wspierany przez konektory dostępne w mocowaniu EF, co ułatwia pracę bez statywu. Obiektyw posiada zaawansowane rozwiązania optyczne, dopasowane pod kątem nagrywania w rozdzielczości 4K. Ogniskowa 18-80 mm odpowiada współczynnikowi zoomu 4.4x ze stałą liczbą T4.4 w całym zakresie zbliżenia.