XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Wydrukujfotografie.pl

001 strona gowna screen

serwis Wydrukujfotografie.pl

Centrum Druku Futura Artur Radecki, ul. Legionowa 28 lok. 008, 15-281 Białystok

Serwis w formie galerii internetowej, oferujący Klientom zamawianie w 3 prostych krokach oprawionych, wyselekcjonowanych fotografii i grafik autorstwa najlepszych Twórców.  Kupujący mogą wydrukować własne zdjęcie lub wybrać z bogatej galerii np. przeszukując bazę Twórców, wg. kategorii, kolorystyki lub słów kluczowych. Wśród Twórców są Mistrzowie fotografii nagradzani w konkursach, np. jest oddzielna kategoria laureatów WKF National Geographic.

Obrazy można zakupić w formie wydruku na papierze lub płótnie, dobrać rozmiar i formę oprawy, także w standardzie archiwalnym.

002 produkty screen

010 konfigurator nowy

015 drukuj wasne zdjecie

Wybór ułatwia podgląd ostatecznego efektu oprawy na wybranym z palety kolorze imitującym ścianę.

Do oprawionych wydruków dołączany jest certyfikat z 2-letnią gwarancją na wydruk i oprawę oraz informacją o fotografii i jego autorze, ewentualnie dedykacja od Twórcy.

011 Certyfikat WydrukujFotografie

Jest to nowa forma dotarcia do miłośników dobrej fotografii, która przenosi klasyczną galerię fotograficzną do internetu i jest pomostem pomiędzy wysokonakładowymi fotografiami dostępnymi w hipermarketach a fotografią kolekcjonerską.

Twórca udostępniając zdjęcie lub grafikę w serwisie, ma pełną kontrolę nad formą i ceną, za jakie będzie sprzedane jego dzieło. Decyduje, w jakich formatach, na jakich papierach, oraz w jakich oprawach jego dzieło będzie dostępne. Ustala też wysokość honorarium, jakie otrzyma za każdorazowy wydruk fotografii.

Serwis charakteryzuje prostota obsługi i bezpieczeństwo. Wszystkie udostępnione serwisowi pliki przechowywane są na bezpiecznym serwerze i używane jedynie do sprzedaży wydruków zamówionych przez Klienta oraz promocji serwisu. Na portalu zdjęcia dostępne są w małej rozdzielczości i opatrzone znakiem wodnym.

006 galeria WKF NG

007 tworcy screen