XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Odloty hesji

„Odloty hesji” – Spotkanie z fotografią lotniczą Sławka hesji Krajniewskiego

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze Sławkiem Krajniewskim. Pomysłodawcą i prezesem Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych Air-Action. Autorem projektu fotograficznego „Odloty hesji”. Laureatem plebiscytu Lotnicze Orły w kategorii fotograf lotniczy. Wykładowcą Akademii Nikona. Fotografem, którego fotografie lotnicze zachwycają różnorodnością i artystycznym podejściem entuzjastów lotnictwa w Polsce i za granicą.

 

Podczas spotkania hesja tradycyjnie opowie o swoim podejściu do fotografii oraz o tym, jak zrobić dobre zdjęcie - nie tylko lotnicze. Zdradzi też niektóre tajemnice swojego warsztatu zarówno fotograficznego jak i obróbkowego. Następnie prezentując swoje zdjęcia i filmy zabierze nas na fotolotniczą wędrówkę. Odwiedzimy bazy Polskich Sił Powietrznych oraz najlepsze imprezy lotnicze świata. Poznamy najciekawsze przygody, jakie towarzyszyły hesji podczas jego fotolotniczych wojaży. Również te, które nie mogą być opublikowane w Internecie :)

 

Moc wrażeń gwarantowana! Zapraszamy do wspólnego „odlotu” podczas Targów Foto-Video w sobotę 8 kwietnia 2017 roku o godzinie 11:10 w Sali B