XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

CEWE

CEWE FOTOKIOSK

 

CEWE FOTOKIOSKI to prosta i szybka droga do wywołania zdjęć. Dzięki prostemu w obsłudze i przyjaznemu interfejsowi, zaledwie po kilku dotknięciach ekranu otrzymasz zdjęcia, kalendarze, czy kartki z życzeniami od ręki. Wystarczy podejść do stanowiska i przesłać dowolną ilość fotografii ze smartfona, pendrive’a, karty SD lub płyty CD. Fotokiosk pozwala też na samodzielne dodanie efektów graficznych lub zastosowanie filtrów by jeszcze bardziej uatrakcyjnić Twoje zdjęcia. Po tak przygotowanych fotografiach nie pozostaje nic innego jak je wydrukować. Fotokiosk przyjmie zlecenie na dowolną ilość odbitek, począwszy od jednej sztuki, a wszystkie zdjęcia będą wydrukowane na miejscu!

 

DFM Helga

 

CEWE FOTOKALENDARZ XXL Panorama

 

CEWE FOTOKALENDARZ XXL Panorama na papierze fotograficznym nie tylko wzbogaci wystrój Twoich „czterech ścian”, ale też będzie służyć cały rok. Nie musisz oczywiście czekać z zamówieniem do końca lub początku roku, gdyż styczeń nie musi być w Twoim kalendarzu miesiącem początkowym. Możesz zaprojektować go na przykład od marca, powiesić na ścianie i cieszyć się zamieszonymi fotografiami przez kolejne 12 miesięcy do marca roku następnego.
Panoramiczny, szeroki format i rozmiary 32x62,5cm, to więcej miejsca na Twoje zdjęcia, które na matowym papierze fotograficznym będą wyglądać jeszcze lepiej.
Wysokiej jakości druk uchwyci każdy szczegół uśmiechu dziecka, zachodu słońca czy pięknego krajobrazu z podróży. Projekt CEWE FOTOKALENDARZA XXL zamówisz i wykonasz samodzielnie w naszym darmowym programie CEWE FOTOŚWIAT. Do użytku oddajemy Ci różne szablony i efekty graficzne, ale tak naprawdę wygląd końcowy ogranicza tylko Twoja wyobraźnia.

kalendarz xxl 2

 


CEWE FOTOKSIĄŻKA z uszlachetnieniem

 

To jedyna w swoim rodzaju książka z własnymi zdjęciami Co czyni ją tak wyjątkową? CEWE FOTOKSIĄŻKA umożliwia przechowywanie wspomnień i emocji w namacalnej formie. W końcu bliższe nam jest to czego możemy dotknąć. Nie do końca gwarantują to zdjęcia na komputerze czy smartfonie, dlatego CEWE FOTOKSIĄŻKA to produkt zbliżony dla klasycznego albumu. Teraz nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA dostępna jest także ze złotymi i srebrnymi zdobieniami, które jeszcze bardziej zwiększą jej majestat i wyjątkowość. Jeśli milczenie jest złotem, to niech Twoja fotoksiążka powie co czujesz za Ciebie. Samodzielnie przygotowany album z zaimportowanymi zdjęciami w twardej oprawie np. z tytułem pisanym złotymi literami, będzie wyjątkowym podarunkiem dla każdego – niezależnie od okazji.

fotoksiazka

fotoksiazka2

 


CEWE FOTOKARTKI z uszlachetnieniem

 

Nasza propozycja na wyjątkowy prezent.
Wysyłana z różnych powodów kartka ma bardzo długą tradycję. Każda okazja jest przecież dobra by pozdrowić bliskich takim upominkiem. Aby jeszcze bardziej umilić komuś moment otrzymania kartki z wybranym przez Ciebie zdjęciem, zdecydowaliśmy się na opcję zawierającą uszlachetnienia. Błyszczące akcenty złota, srebra czy wypukłego efektu lakierowania to kolejna porcja magii od CEWE.
Ozdobione w ten sposób zaproszenia ślubne lub życzenia świąteczne wyglądają niesamowicie. Zwykłe pozdrowienia także nabiorą niepowtarzalnego charakteru, a skoro pięknymi chwilami warto się dzielić na każdą odległość, to przydadzą Ci się dołączone koperty dostosowane do wymiaru kartki.

dflt dettab gca silver finishing

 

CEWE FOTOOBRAZ na drewnie

 

Drewno w pomieszczeniu zawsze dodaje wnętrzu naturalności i świeżości. Jeśli połączymy to z naszym autorskim, pobudzającym wyobraźnię i poprawiającym humor zdjęciem, to otrzymamy w zamian pełen pozytywnej energii obraz na drewnie grubości 4 cm. CEWE oferuje możliwość wydruku własnej fotografii na naturalnym, sosnowym drewnie w formatach od 20x20 do 80x80 cm.
Materiał drzewny jest dostarczany przez stolarza, następnie dział produkcji CEWE dokonuje odpowiednich cięć by móc nanieść zdjęcie na drewno nowoczesną drukarką typu ARIZONA. Gotowy produkt jest przez nas starannie pakowany i dostarczany klientowi, który może cieszyć się gustowną ozdobą z własnym charakterem.
Montaż obrazu na ścianie jest bardzo łatwy dzięki dołączonym wieszakom ząbkowanym, więc umieścisz go tam gdzie zechcesz w poziomie i w pionie.

obraz na drewnie

 

CEWE

www.cewe.pl 

http://www.cewe-fotoksiazka.pl/spolecznosc.html 

Historia CEWE ma swój początek w 1961 roku. Senator Heinz Neumuller założył wtedy w Oldenburgu firmę, która po dziś dzień postaje liderem na rynku fotoprezentów i druku cyfrowego. CEWE z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu, swoim zasięgiem produkcyjnym obejmuje nie tylko rynek Polski, ale też Europejski. Najwięcej naszych produktów eksportujemy do Niemiec, Czech i Węgier, możliwości produkcyjne CEWE w Kędzierzynie-Koźlu osiągają:
• ok. 1 mln. zdjęć na dobę
• ok. 4 tys. CEWE FOTOKSIĄŻEK na dobę
• ok. 10 tys. Fotokubków na dobę
• niezliczona liczba zadowolonych klientów nie tylko na dobę

CEWE to nie tylko najczęściej kupowana fotoksiążka w Europie i pomysłowe fotoprezenty różnego rodzaju. Chętnie podejmujemy się wszelkich inicjatyw społecznych. Dlatego wsparliśmy projekt „SOS Wioski Dziecięce” i pomogliśmy przemówić głośniej fundacji „AKogo?” Ewy Błaszczyk oraz jej klinice „Budzik”. Przecież jeśli pragniemy zmieniać świat na lepsze, najlepiej zacząć od siebie – dlatego chcąc inspirować innych, nie zamykamy się na inicjatywy, którym możemy pomóc.

Pamiętamy też o byciu ekologicznym, więc zaangażowaliśmy się w projekt ochrony lasów w Kenii i ograniczyliśmy produkcję CO2. Produkcja CEWE FOTOKSIĄŻKI nie szkodzi naturze, a jednocześnie pobudza kreatywność. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, bo przecież to oni tworzą produkty CEWE. Dlatego bardzo chętnie rozmawiamy podczas różnych eventów fotograficznych lub organizujemy konkursy z ciekawymi nagrodami.

CEWE to także sklep internetowy i sieć salonów fotograficznych FOTOJOKER. Obecnie posiadamy kilkadziesiąt nowoczesnych punktów w ponad 40 największych miastach Polski. Oferujemy w nich wyjątkową i szeroką gamę produktów, w której skład wchodzi:
• największa oferta urządzeń i akcesoriów fotograficznych (kupno i wypożyczenie)
• produkty marki CEWE (fotoksiążka, fotoobrazy, fotokalendarze i wiele innych równie ciekawych pozycji)
• szybkie i wygodne usługi związane z fotografią (wywoływanie negatywów, przenoszenie danych z nośników i odbitki na wysokiej jakości papierze)

Firma CEWE to ponad 50 lat doświadczenia w branży fotograficznej oraz niesłabnąca chęć inspirowania klientów, którzy dzięki nam mogą utrwalać swoje wspomnienia i emocje, by dzielić się nimi z bliskimi. „Journey of joy” to nie tylko nasze hasło, ale i kierunek w jakim chcemy podążać.