XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Gmotion

G-Motion Pocket Gimbal V2

 

G-Motion Pocket Gimbal V2 zaprojektowany został tak, aby sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom. Pocket Gimbal V2 to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych stabilizatorów dostępnych na rynku.

1

G-Motion Pocket Gimbal V2 to stabilizator oparty na rewolucyjnych silnikach enkoderowych, których maksymalny udźwig wynosi aż 2,2 kg. Technologia ta pozwala na zapobieganie wibracjom podczas dużych kątów wychylenia. Wymienna bateria umożliwia 10 godzin nieustannej pracy. Stabilizator znacznie lepiej tłumi drgania, a dzięki trzem niezależnym 32-bitowym procesorom jest niezwykle szybki.

2

W modelu zastosowane zostały wysokiej jakości płytki elektroniczne oraz filtry dolnoprzepustowe, które redukują zakłócenia wynikające z pracy stabilizatora. Trzy oddzielne procesory, odpowiadają za pracę każdego z silników. Autorskie testy nad pracą urządzenia przyczyniły się do umiejscowienia czujnika (IMU), który odpowiada za stabilizację i pracę silników. Wszystko po to, aby stabilizator działał jak najlepiej i niwelował charakterystyczne drgania wynikające podczas pracy operatora.

3

4 kierunkowy Joystick pozwala na płynne sterowanie kadrem. Posiada on 3 tryby pracy:

- śledzący (wolny)
- śledzący (szybki)
- blokada wszystkich osi

Tryby te można dowolnie modyfikować

7

Dane techniczne:

Maksymalne obciążenie: 2,2kg.
Czas pracy: 10 godzin
Waga: 1040g
Wymienna bateria: TAK
Wymiary: 45x22x7cm
Wymiary płytki: 6x10cm
Gwint: 1/4 cala
Gwarancja: 24 miesiące

5     4      6