XVI Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

Akcja charytatywna Master Chefs 4 Dogs

mc4d logo Najlepsi Szefowie Kuchni gotują razem, by pomagać bezdomnym czworonogom! Tylko w Łodzi podczas Pet Fair będzie okazja, alby porozmawiac, zrobić zdjęcia i skosztować pyszności, a przy okazji wspomóc najbardziej potrzebujące czworonogi.


Master Chef 4 Dogs to cykl imprez kulinarnych, których celem jest zebranie jak największej ilości darów na rzecz potrzebujących psów. Ideą jest by znani z telewizyjnych show kucharze, wspólnie gotowali dla osób chcących wesprzeć cel akcji.

Od początku akcja ma charakter w pełni charytatywny, wszystkie osoby zaangażowane w jej organizację robią to z chęci pomocy wszystkim potrzebującym czworonogom.

Pomysłodawcami oraz głównymi organizatorami imprezy są Marcin Kaczmarek-Pielin oraz Joanna Pielin-Kaczmarek.

A w Łodzi, gotować będą:

budny

Klaudia Budny - Master Chef 

Do niedawna korporacyjna księgowa...ale od momentu kiedy zajęłam III miejsce w programie MasterChef moje życie totalnie się odmieniło.
Teraz w 100% poświęcam się kuchni i gotowaniu. Sezonowo jestem sous chef-em w Hotelu Meridian**** w Chałupach, a po za tym prowadzę warsztaty i pokazy kulinarne oraz tworzę menu restauracyjne i podpowiadam jak odpowiednio prowadzić restaurację. Moje wykształcenie ekonomiczne mocno mi w tym pomaga. A tak po za tym tym jest szczęśliwą właścicielką dwóch milusińskich czworonogów. Paździoch i Tusia to moje dwie kocie miłości.

 Edmunds Marta

Marta Edmunds - Top Chef

Szef kreatywny w Spółdzielni i Szybach Lustrach, zaangażowana w tworzenie menu także dla innych restauracji, np. w Tomaszowie Mazowieckim, prowadząca warsztaty kulinarne w studiu Book&Cook, a także na indywidualne zlecenia. Z wykształcenia antropolog biologiczny. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Anglii. Uczestniczka trzeciego sezonu Top Chef. W pracy szefa kuchni najbardziej lubi to, ze każdy dzień to nowe wyzwanie i ciagle doskonalenie umiejętności. Specjalizuje się w nowoczesnej kuchni polskiej.

IMG 1593 Damian Marchlewicz - Hells Kitchen

Uczestnik IV edycji Hells Kitchen Piekielna Kuchnia. Przygodę z gotowaniem zaczął od skończenia technikum. Zostawił studia i wyjechał do Warszawy, by pracować z Tomkiem Jakubiakiem.
Kucharz z zamiłowania i z sercem do tego co robi. Obecnie gotuje w teamie Marty Edmundus znanej z programu Top Chef w restauracji Lokal w Łodzi.

8

Bartłomiej Witkowski - Top Chef

Uczestnik III edycji progamu Top Chef.
Swoją kulinarną przygodę zaczął w rodzinnym Toruniu, gdzie wiedzę na temat kuchni zdobywał od najlepszych szefów kuchni w Polsce. Jest uczestnikiem konkursów kulinarnych. Swoją pasję do gotowania realizuje w Toruniu, gdzie spełnia swoje kulinarne marzenia... jednym z nich jest własna restauracja :)

Rafa Wronka

Rafał Wronka - dyrektor kulinarny sieci Hoteli Puro Polska

Jeden z najmłodszych Szefów Kuchni, który dowodził kuchniami 5 i 4 gwiazdkowych hoteli. Rafał przez ostatnie lata pracował z wieloma wybitnymi szefami brytyjskich kuchni, gdzie zdobywał swoje doświadczenie w restauracjach i hotelach o najwyższych standardach. Gość wielu programów telewizyjnych i radiowych, miłośnik zwierząt, a w szczególność psów i kotów

1

Marcin Kaczmarek - Pielin

Maniak i pasjonat kulinarny, który swoją przygodę z gotowaniem rozpoczął od prezentu od żony Joanny ,w postaci vouchera na warsztaty.Miłość do gotowania zaprowadziła go do zawodowej kuchni, która przyniosła wiele niespodzianek tych złych, jak i tych dobrych. Zdobywał doświadczenie u znakomitych szefów kuchni z Poznania.

Twórca i organiator akcji Master Chefs 4 Dogs, jedynej takiej akcji charytatywnej dla bezdomnych zwierząt w kraju.
Szefuje i prowadzi warsztaty kulinarne, a przede wszystkim odwiedza różne miasta z Master Chefs 4 Dogs, aby pomagać tym, które same sobie pomóc nie mogą, czyli bezdomnym zwierzakom ze schronisk.

Wszystkie przekazane dary zostaną rozdysponowane do placówek najbardziej potrzebujących przez OTOZ Animals Łódź.

logo OTOZ

Nowym partnerem akcji została równeiż Fundacja Adopcji Buldożków, która liczy najbardziej na dary w postaci pamersów i chusteczek nawilżanych oraz podkładów higienicznych. Liczymy na to, że wspólnymi siłami uda nam się pobić kolejny rekord !!!

Zapraszamy!!!