XVI Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

Sylwetki jurorów w Konkursie o Złoty Medal Targów

piotr poprawione

Lek. Wet. Potr Wywijas - Internista Zwierząt Towarzyszących 

Ukończył Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w 2014 roku, 

W trakcie studiów odbył roczną wymianę MostAR w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Swoje zainteresowania skupia na Dermatologii, Endokrynologii oraz Gastroenterologii psów i kotów. 

20170216 Nina Gowin0328

Nina Gowin - Redaktor naczelna Dog & Sport, instruktor i zawodnik agility.

Pomysłodawczyni i organizatorka konkursu TOP FOR DOG.

Założycielka dwumiesięcznika Dog &Sport – aktywny pies, aktywny właściciel. Publikacja dotyczy promocji oraz popularyzacji aktywnego i zdrowego trybu życia z udziałem psa. Głównym i najważniejszym założeniem pisma jest uświadomienie społeczeństwu, że posiadanie psa w domu nie polega tylko na zaspokojeniu potrzeby towarzysza i kompana spacerów, ale może mieć decydujący wpływ  na nasze zdrowie, rozwój fizyczny i społeczny. – Pomysłodawczyni i  organizatorka TOP FOR DOG, pierwszego w Polsce konkursu dla branży kynologicznej, mającego na celu wyłonić i nagrodzić najlepsze na polskim rynku produkty dla psów. Właścicielka 5 psów sportowych. Laureatka wielu prestiżowych nagród na zawodach w Polsce oraz na arenie międzynarodowej, zdobywca Złotego Medalu na Mistrzostwach Świata w Luksemburgu w 2014 roku w biegu drużynowym.

alicja BO 6 edit

Alicja Kulbicka - socjolog, prezes zarządu wydawnictwa Media Experts Sp. z o.o. wydawcy Rynku Zoologicznego.

Z biznesem wydawniczym związana od 2004 roku. Organizator Forum Branży Zoologicznej – najważniejszego spotkania dla kadry managerskiej w polskiej branży zoologicznej. Od lat zajmuje się tematyką handlu, w aspekcie zachodzących w nim zmian.

Marcin Wnuk

Marcin Wnuk - Aquascaper

Współzałożyciel salonu akwarystycznego peHa:68. Wielokrotnie brał udział w międzynarodowych konkursach. Hobbystycznie fotograf.

Milena Zygadło - Prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów-organizacji zrzeszającej osoby czynnie uprawiające zawód -fryzjer zwierząt (groomer)

Pasjonat sztuki groomingu, Właściciel firmy Akademia Groomingu  -salon pielęgnacji psów i szkoła groomingu. Posiada brązową odznakę Związku Kynologicznego w Polsce, członek komisji eksperckiej przy opracowywaniu Standardów Kompetencji Zawodowych dla zawodu Groomer -Fryzjer Zwierząt
Praca przy opracowywaniu testów egzaminacyjnych na czeladnika i mistrza w zawodzie groomer w 2010 roku, prowadzenie seminariów w zakresie groomingu rasy długowłose, grooming teriery wysokonożne – przygotowanie do konkursu
Od 1994 roku członek ZKWP w Polsce – oddział Włocławek, współautor pierwszego w Polsce szkolenia BHP dla groomerów zorganizowanego przez PSG, Członek Rady Programowej czasopisma branżowego dla techników weterynarii, groomerów i behawiorystów „Vet Personel”, opiekun działu „Vet Pielęgnacja”.
Konsultacje podczas testowania produktów do pielęgnacji zwierząt czołowych europejskich marek