Targi Efektywności Energetycznej i OZE

Polsko-Ukraińskie Forum

logotypy

24 listopada 2016 r.
hala Expo-Łódź, sala konferencyjna B (II pietro)


„Polsko-Ukraińskie Forum Rozwoju Efektywności Energetycznej i Wdrażania Innowacyjnych Technologii Energetycznego Wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii” to jedno z branżowych wydarzeń podczas Targów Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii, które odbędzie się w hali Expo-Łódź w dniu 24 listopada 2016 roku.

Celem Forum jest wymiana doświadczeń i nawiązanie współpracy między polskimi i ukraińskimi instytucjami, w szczególności małymi i średnimi przedsiębiorstwami obu krajów. Organizatorzy liczą, że dzięki spotkaniom zawiążą się kontakty i dobre relacje pomiędzy światem biznesu, nauki i administracji Polski i Ukrainy.
Podczas Forum wystąpią polscy i ukraińscy eksperci, którzy zaprezentują wybrane zagadnienia dotyczące efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Najważniejszą jednak częścią tego spotkania będzie dyskusja pomiędzy goszczącymi w Łodzi przedstawicielami biznesu, gospodarki i nauki z Ukrainy oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi z regionu łódzkiego. Nasi ukraińscy goście przedstawią swoją ofertę współpracy, dlatego tak istotny jest udział przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw
z regionu łódzkiego.

Bezpośrednimi organizatorami Forum są: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Oddział Techniki Cieplnej „ITC” Instytutu Energetyki w Łodzi oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp.z o.o.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.

rejestracja


Kontakt:
Weronika Wiśniewska, tel. 607 173 422, e-mail: