XIX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Katalog wystawców

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
  • 4Visions Sp. z o.o. Sp.k.

    Kosiarzy 20A

    02-953 Warszawa

    Warszawa

    T: +48 22 881 02 72

    F: +48 22 848 36 37

    E: 

    W: 4vision.pl

    Numer stoiska: 26

    Reprezentujemy światowych producentów sprzętu Filmowego, Video i Foto: SONY, ARRI, SACHTLER, FUJINON, ZEISS, CHROSZIEL, TIFFEN, STEADICAM i innych. Projekt, instalacja i uruchomieniu systemów telewizyjnych pod klucz. Jesteśmy konkurencyjni cenowo i zapewniamy najwyższy standard usług.

  • aeroMind s.c.

    Polanowska 87

    60-454 Poznań

    Polska

    T: +48 61 307 10 30

    E: 

    W: www.aeromind.pl

    Numer stoiska: 132

    aeroMind to oficjalny dystrybutor dronów i akcesoriów Yuneec, Walkera i UAVER w Polsce.

    Dostarczamy zarówno profesjonalne platformy dla ciężkich kamer, takie jak rozbudowane Tornado 9200, jak również kompaktowe rozwiązania w kategorii Voyager 3 czy najnowszy inteligentny Typhoon H (Intel® RealSense™). Zajmujemy się wsparciem technicznym i serwisem, prowadzimy szkołę latania UAVO. Zapraszamy do korzystania z bazy wiedzy oraz serwisu B2B na aeromind.pl oraz do sklepu firmowego yuneec.pl

  • Akademia UAV

    Warszawa

    Polska

    Numer stoiska: 62

    Akademia-UAV zajmuje się prowadzeniem szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia pracy z bezzałogowymi statkami powietrznymi. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, instruktorów UAV, specjalistów w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych. Współpracujemy ze służbami mundurowymi, uczelniami wyższymi a także wieloma firmami specjalizującymi się w ich komercyjnym wykorzystaniu.
    Realizujemy szkolenia w dowolnym miejscu w Polsce, jak również, dla dowolnie dużej grupy ludzi. Posiadamy wpis do Rejestru Podmiotów Szkolących ULC. Szkolenia realizowane przez Akademię UAV, mogą być finansowane przez Urząd Pracy. Prowadzimy regularne szkolenia w Szczecinie, Warszawie, Lublinie oraz we Wrocławiu. Na życzenie organizujemy szkolenia w dowolnym miejscu Polski i nie tylko.

  • ALBOOMER PRO

    Kraków

    Polska

    E: 

    W: www.alboomer.pro

    Numer stoiska: 116

    Nasza oferta skierowana jest do profesjonalnych fotografów, a serwis alboomer.pro umożliwia zamówienie luksusowych produktów do odsprzedaży. Chcemy, by nasza oferta odpowiadała na potrzeby fotografów oraz ich klientów, dlatego tworzymy produkty zarówno bardziej tradycyjne, jak i całkowicie innowacyjne.

  • Alstor sp.j.

    Wenecka 12

    03-244 Warszawa

    Polska

    E: 

    W: www.alstor.pl

    Numer stoiska: 47

    Dystrybutor rozwiązań EIZO, Datacolor, Promise, iCorner

  • ALTRA

    Poleśna 16

    41-200 Sosnowiec

    Polska

    T: +48 32 297 98 32

    E: 

    W: www.altra.net.pl

    Numer stoiska: 1

    Importer akcesoriów do kamer i aparatów cyfrowych: akumulatory, mikrofony, oświetlenie, ładowarki. Importer ogniw przemysłowych Zoom. Usługi regeneracji i produkcji pakietów akumulatorowych. Reprezentant marek Zoom i Noxo.

  • Altra - Drukarki Profesjonalne

    Przebieg 4

    58-300 Wałbrzych

    Polska

    T: +48 74 842 34 12

    F: +48 74 665 68 68

    E: 

    W: www.altra.com.pl

    Numer stoiska: 65

    ALTRA to firma istniejąca na rynku od 1988 roku.Jesteśmy przedstawicielem japońskich firm DNP, Mitsubishi i Sinfonia producentów drukarek termosublimacyjnych. Zaopatrujemy tysiące klientów w nasz asortyment.Zakres to urządzenia drukujące oraz wszystko dla studia i sklepu fotograficznego.

  • AndrzejFrankowski.pl & RyszardLebmor.com

    Polska

    W: www.andrzejfrankowski.pl

    Numer stoiska: 81

    Zespół twórców Andrzej Frankowski i Ryszard Lebmor zaprezentują swoje fotografie zawarte w albumach autorskich. Autorzy ponad to oferują szeroką gamę usług fotograficznych takich jak szkolenia, sesje zdjęciowe oraz inne projekty artystyczne. Zapraszamy do dyskusji z autorami!

  • Aplauz Sp. z o. o.

    Graniczna 19

    05-092 Łomianki

    Polska

    T: +48 22 751 42 39

    E: 

    W: www.aplauzaudio.pl

    Numer stoiska: 97

    Aplauz Sp. z o. o. jest renomowanym dostawcą profesjonalnych rozwiązań audio. Nasza działalność obejmuje wszystkie etapy obsługi profesjonalnego rynku audio i rynku muzycznego, od projektu po instalację. Specjalizujemy się w systemach nagłośnieniowych, prezentacyjnych i konferencyjnych oraz - na rynku konsumenckim - słuchawkami. Jesteśmy dystrybutorem na rynek polski marek: Sennheiser, Neumann, QSC, Hartke, Samson, Belden, Amphenol, Schill, Yamaha CA. Oferujemy współpracę Działu Instalacyjnego, który dostosuje rozwiązanie klienta w zakresie projektu, konfiguracji i montażu systemu dźwiękowego.

  • ATUT & PRIMAR

    Rozanskiego 25

    32-085 Modlniczka

    POLSKA

    T: +48 12 258 00 05

    E: 

    W: www.atut-primar.pl

    Numer stoiska: 5

    Produkujemy puzzle do nadruku techniką sublimacji w różnych kształtach.

    i rozmiarach; artykuły drewniane do zadruku sublimacją.

    Sprzedajemy technologie druku transferowego: artykuły pod nadruk; wyroby dekoracyjne.

  • Baltrade sp. z o.o.

    al. Gen. J. Hallera 132

    80-416 Gdańsk

    Polska

    T: +48 58 552 20 20

    F: +48 58 506 51 15

    E: 

    W: www.hurt.com.pl

    Numer stoiska: 84

    Firma Baltrade (zał. w 1990 r.) specjalizuje się w dystrybucji wszelkiego rodzaju baterii i produktów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki. Posiadamy już 27 lat doświadczenia w obszarze źródeł zasilania. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem znanych na całym świecie produktów marki Eneloop.

  • BARAŃSKI

    Kraków

    Polska

    T: 

    W: www.baranski.com.pl

    Numer stoiska: 42

    Albumy tradycyjne, fotoalbumy, albumy studyjne, albumy kartonowe okolicznosciowe - ślub,komunia,chrzest, okładki na zdjęcia - paszport,dowód osobisty,dyplom

  • BEiKS Machulski

    ul. Pogodna 3

    23-204 Kraśnik

    Polska

    T: +48 81 825 97 22

    F: +48 81 826 20 52

    E: 

    W: www.beiks.pl

    Numer stoiska: 48

    Profesjonalny sprzęt audio-video renomowanych firm (Sony, Panasonic, Canon, JVC).

    Aparaty cyfrowe wiodących producentów. Akcesoria, oświetlenie, statywy stacje edycyjne, karty wideo i oprogramowanie GrassValley. Kompleksowe wyposażenie studia telewizyjnego.

    Adres:

    ul. Bartycka 115

    00-716 Warszawa

  • Bemix Media Group

    Krakowska 52 lok 2

    41-808 Zabrze

    Polska

    T: +48 32 726 46 29

    E: 

    W: bemixmedia.pl

    Numer stoiska: 19

    Bemix Media Group zaprasza na stoisko nr 59.

    W tym roku na naszym stoisku wiele nowości, promocji zapraszamy na testy najnowszego sprzętu taki firm jak Panasonic, Blackmagic, JVC, Sony, systemów stabilizacji, adapterów metabones, commlite, oświetlenie studyjne LED, systemy realizacji na żywo. Nasz personel pomoże w odpowiedzi na wszelkie techniczne pytania.

    Promocje które przygotowaliśmy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom.

  • Benq Corporation

    16 Jihu Road Neihu

    114 Taipei

    Taiwan

    T: +48 22 307 18 26

    E: www.xpdistribution.com

    W: www.benq.pl

    Numer stoiska: 133

    XP Distribution

    Spectrum Point

    164 Clapgate Lane

    Birmingham

    West Midlands B32 3DE

    www.benq.pl, www.xpdistribution.com

    BenQ Corporation jest światowym liderem technologii i rozwiązań́ zmierzających do wzbogacenia każdego aspektu życia. Producent szerokiej gamy, ukierunkowanych na potrzeby klientów oraz wyposażonych w najnowsze technologie profesjonalnych produktów włączając profesjonalne monitory przeznaczone do pracy z fotografią i wideo. Because it matters.

  • BINGOLAND FOTO STUDIO MALIK

    Kalisz

    Polska

    W: www.bingoland.pl

    Numer stoiska: 16

    BINGOLAND FOTO STUDIO MALIK oferuje: okładki do fotoksiążek, albumów, materiały pomocnicze do fotoksiążek, fotoksiążki, albumy tradycyjne, drukowane winylowe tła fotograficzne.

  • Black Media - wynajem sprzętu realizacyjnego

    Warszawa

    Polska

    Numer stoiska: 120

    Istniejemy na rynku nie przerwanie od 2009 roku. Nasza firma stale się rozwija i inwestuje w sprzęt i nowinki techniczne. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę oraz chętnie pomagamy w wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego sprzętu pod daną produkcję. Współpracujemy przy różnych produkcjach, zarówno małych studenckich jak i dużych filmowych, reklamowych.
    Posiadamy wyspecjalizowanych asystentów, którzy zdobywali doświadczenie na planach seriali, fabuł czy reklam. Mamy własne zaplecze serwisowe, dzięki czemu nasz sprzęt trafia na plan zawsze sprawny. Jesteśmy otwarci na sugestie związane z obsługą i chętnie pomożemy w każdej zawiłości. Zapraszamy do kontaktu i wynajmu naszego sprzętu.
    Otwarci całą dobę 7 dni w tygodniu po to byś zawsze miał sprzęt pod ręką do swojej produkcji.

  • BSmultimedia

    Stanisława Anioła, 23

    33-101 Tarnów

    Polska

    T: +48 796 333 475

    E: 

    W: bsmultimedia.sklep.pl

    Numer stoiska: 2

    Oferujemy aparaty cyfrowe, kamery video, sprzęt i akcesoria dla fotografów i filmowców. U nas kupisz oprogramowanie takich firm jak Red Giant, ProDad, Grass Valley. W naszej ofercie znajdują się także zaawansowane stacje montażowe do obróbki filmów i fotografii . Zawsze atrakcyjne ceny !

  • Camonboard s.c.

    Warszawa

    Polska

    E: 

    W: www.camonboard.pl

    Numer stoiska: 62

    Rozpoczynając działalność w 2008 roku byliśmy pierwszym w Polsce sklepem oferującym kamery sportowe ( w tym DRIFT, GoPro czy SONY i wiele innych) oraz akcesoria do nich. Rozwinięciem oferty kamer sportowych są dziś drony, które stały się również naszą pasją. Dostarczamy sprzęt przede wszystkim firm: 3DR, DJI, YUNEEC, ACME czy XIRO
    Najserdeczniej zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze optymalnego sprzętu do poszczególnych wymagań jak i zaopatrzymy w najlepsze kamery sportowe i drony do rejestracji wszelkich aktywności na świecie.

  • Centrum Papieru

    Wolska 2c

    30-663 Kraków

    Polska

    T: +48 12 411 94 96

    F: +48 12 411 94 96

    E: 

    W: www.centrumpapieru.pl

    Numer stoiska: 38

    W Centrum Papieru dowiesz jak i na czym wydrukować swoje fotografie, jakich drukarek użyć, aby uzyskać zamierzony efekt. Jako autoryzowany partner wiodących producentów (m.in. HP, CANON, EPSON, TECCO, NEC) zapewniamy dostępność drukarek, materiałów eksploatacyjnych oraz mediów do druku.