XIX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Katalog wystawców

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
 • 4Visions Sp. z o.o. Sp.k.

  Kosiarzy 20A

  02-953 Warszawa

  Warszawa

  T: +48 22 881 02 72

  F: +48 22 848 36 37

  E: 

  W: 4vision.pl

  Numer stoiska: 26

  Reprezentujemy światowych producentów sprzętu Filmowego, Video i Foto: SONY, ARRI, SACHTLER, FUJINON, ZEISS, CHROSZIEL, TIFFEN, STEADICAM i innych. Projekt, instalacja i uruchomieniu systemów telewizyjnych pod klucz. Jesteśmy konkurencyjni cenowo i zapewniamy najwyższy standard usług.

 • aeroMind s.c.

  Polanowska 87

  60-454 Poznań

  Polska

  T: +48 61 307 10 30

  E: 

  W: www.aeromind.pl

  Numer stoiska: 132

  aeroMind to oficjalny dystrybutor dronów i akcesoriów Yuneec, Walkera i UAVER w Polsce.

  Dostarczamy zarówno profesjonalne platformy dla ciężkich kamer, takie jak rozbudowane Tornado 9200, jak również kompaktowe rozwiązania w kategorii Voyager 3 czy najnowszy inteligentny Typhoon H (Intel® RealSense™). Zajmujemy się wsparciem technicznym i serwisem, prowadzimy szkołę latania UAVO. Zapraszamy do korzystania z bazy wiedzy oraz serwisu B2B na aeromind.pl oraz do sklepu firmowego yuneec.pl

 • Akademia UAV

  Warszawa

  Polska

  Numer stoiska: 62

  Akademia-UAV zajmuje się prowadzeniem szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia pracy z bezzałogowymi statkami powietrznymi. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, instruktorów UAV, specjalistów w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych. Współpracujemy ze służbami mundurowymi, uczelniami wyższymi a także wieloma firmami specjalizującymi się w ich komercyjnym wykorzystaniu.
  Realizujemy szkolenia w dowolnym miejscu w Polsce, jak również, dla dowolnie dużej grupy ludzi. Posiadamy wpis do Rejestru Podmiotów Szkolących ULC. Szkolenia realizowane przez Akademię UAV, mogą być finansowane przez Urząd Pracy. Prowadzimy regularne szkolenia w Szczecinie, Warszawie, Lublinie oraz we Wrocławiu. Na życzenie organizujemy szkolenia w dowolnym miejscu Polski i nie tylko.

 • ALBOOMER PRO

  Kraków

  Polska

  E: 

  W: www.alboomer.pro

  Numer stoiska: 116

  Nasza oferta skierowana jest do profesjonalnych fotografów, a serwis alboomer.pro umożliwia zamówienie luksusowych produktów do odsprzedaży. Chcemy, by nasza oferta odpowiadała na potrzeby fotografów oraz ich klientów, dlatego tworzymy produkty zarówno bardziej tradycyjne, jak i całkowicie innowacyjne.

 • Alstor sp.j.

  Wenecka 12

  03-244 Warszawa

  Polska

  E: 

  W: www.alstor.pl

  Numer stoiska: 47

  Dystrybutor rozwiązań EIZO, Datacolor, Promise, iCorner

 • ALTRA

  Poleśna 16

  41-200 Sosnowiec

  Polska

  T: +48 32 297 98 32

  E: 

  W: www.altra.net.pl

  Numer stoiska: 1

  Importer akcesoriów do kamer i aparatów cyfrowych: akumulatory, mikrofony, oświetlenie, ładowarki. Importer ogniw przemysłowych Zoom. Usługi regeneracji i produkcji pakietów akumulatorowych. Reprezentant marek Zoom i Noxo.

 • Altra

  Przebieg 4

  58-300 Wałbrzych

  Polska, Poland

  T: 74-8425496

  E: 

  W: www.altra.com.pl

  Numer stoiska: 65

  ALTRA to firma istniejąca na rynku od 1988 roku. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu działalności handlowej. Zaopatrujemy tysiące klientów w nasz asortyment i dbamy o stałe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług.

  Zakres asortymentu proponowanego naszym klientom to zarówno urządzenia i materiały dla studia i sklepu fotograficznego jak i wszelkiego rodzaju nośniki, multimedia, pamięci, ramki i albumy, torby, ładowarki, baterie, akumulatory i inne produkty z szerokiej branży znanych i renomowanych firm.

  W 2007 r. zostaliśmy generalnym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń termosublimacyjnych do druku zdjęć firmy SONY. W związku z porozumieniem biznesowym zawartym w 2011 r. pomiędzy SONY a DNP zakładającym wspólną działalność w zakresie produkcji i dystrybucji urządzeń do drukowania zdjęć automatycznie staliśmy się dystrybutorem firmy DNP.

  Od września 2013 roku firma ALTRA została Oficjalnym Dystrybutorem MITSUBISHI ELECTRIC w Polsce

 • AndrzejFrankowski.pl & RyszardLebmor.com

  Polska

  W: www.andrzejfrankowski.pl

  Numer stoiska: 81

  Zespół twórców Andrzej Frankowski i Ryszard Lebmor zaprezentują swoje fotografie zawarte w albumach autorskich. Autorzy ponad to oferują szeroką gamę usług fotograficznych takich jak szkolenia, sesje zdjęciowe oraz inne projekty artystyczne. Zapraszamy do dyskusji z autorami!

 • ATUT & PRIMAR

  Rozanskiego 25

  32-085 Modlniczka

  Polska

  T: +48 12 258 00 05

  E: 

  W: www.atut-primar.pl

  Numer stoiska: 5

  Produkujemy puzzle do nadruku techniką sublimacji w różnych kształtach.

  i rozmiarach; artykuły drewniane do zadruku sublimacją.

  Sprzedajemy technologie druku transferowego: artykuły pod nadruk; wyroby dekoracyjne.

 • Baltrade sp. z o.o.

  Kartuska 493

  80-298 Gdańsk

  Polska

  T: 58 552 20 20

  F: 58 506 51 15

  E: 

  W: www.hurt.com.pl

  Numer stoiska: 84

  Firma Baltrade od 1990 r. specjalizuje się w dystrybucji wszelkiego rodzaju baterii i produktów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki. Posiadamy już 29 lat doświadczenia w obszarze źródeł zasilania. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Eneloop, Varta, everActive, GP, Maxell.

 • BARAŃSKI

  Kraków

  Polska

  T: 

  W: www.baranski.com.pl

  Numer stoiska: 42

  Albumy tradycyjne, fotoalbumy, albumy studyjne, albumy kartonowe okolicznosciowe - ślub,komunia,chrzest, okładki na zdjęcia - paszport,dowód osobisty,dyplom

 • BEiKS Machulski

  ul. Pogodna 3

  23-204 Kraśnik

  Polska

  T: +48 81 825 97 22

  F: +48 81 826 20 52

  E: 

  W: www.beiks.pl

  Numer stoiska: 48

  Profesjonalny sprzęt Foto–Film–TV–Video renomowanych firm (Sony, Panasonic, Canon, JVC). Aparaty cyfrowe wiodących producentów. Akcesoria, oświetlenie, statywy, stacje edycyjne, karty wideo, oprogramowanie. Sprzęt marek Atomos Akurat Sachtler Darim Edius. Kompleksowe wyposażenie studia telewizyjnego.

  Adres:

  Bartycka 115

  00-716 Warszawa

  tel. 22 891 13 73

 • Bemix Media Łukasz Bem

  Krakowska 52/2

  41-808 Zabrze

  Polska, Poland

  T: 32 726 46 29

  W: www.bemixmedia.pl

  Numer stoiska: 19

  Oferujemy szeroką gamę produktów dla profesjonalnego studia filmowego, poczynając od kamer, statywów, oświetlenia, poprzez krany kamerowe, mixery wizyjne, systemy jazdy kamerowej, a skończywszy na oprogramowaniu do obróbki materiału wideo. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów.

 • Benq Corporation

  16 Jihu Road Neihu

  114 Taipei

  Taiwan

  T: +48 22 307 18 26

  E: www.xpdistribution.com

  W: www.benq.pl

  Numer stoiska: 133

  XP Distribution

  Spectrum Point

  164 Clapgate Lane

  Birmingham

  West Midlands B32 3DE

  www.benq.pl, www.xpdistribution.com

  BenQ Corporation jest światowym liderem technologii i rozwiązań́ zmierzających do wzbogacenia każdego aspektu życia. Producent szerokiej gamy, ukierunkowanych na potrzeby klientów oraz wyposażonych w najnowsze technologie profesjonalnych produktów włączając profesjonalne monitory przeznaczone do pracy z fotografią i wideo. Because it matters.

 • BINGOLAND FOTO STUDIO MALIK

  Kalisz

  Polska

  W: www.bingoland.pl

  Numer stoiska: 16

  BINGOLAND FOTO STUDIO MALIK oferuje: okładki do fotoksiążek, albumów, materiały pomocnicze do fotoksiążek, fotoksiążki, albumy tradycyjne, drukowane winylowe tła fotograficzne.

 • Black Media - wynajem sprzętu realizacyjnego

  Warszawa

  Polska

  Numer stoiska: 120

  Istniejemy na rynku nie przerwanie od 2009 roku. Nasza firma stale się rozwija i inwestuje w sprzęt i nowinki techniczne. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę oraz chętnie pomagamy w wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego sprzętu pod daną produkcję. Współpracujemy przy różnych produkcjach, zarówno małych studenckich jak i dużych filmowych, reklamowych.
  Posiadamy wyspecjalizowanych asystentów, którzy zdobywali doświadczenie na planach seriali, fabuł czy reklam. Mamy własne zaplecze serwisowe, dzięki czemu nasz sprzęt trafia na plan zawsze sprawny. Jesteśmy otwarci na sugestie związane z obsługą i chętnie pomożemy w każdej zawiłości. Zapraszamy do kontaktu i wynajmu naszego sprzętu.
  Otwarci całą dobę 7 dni w tygodniu po to byś zawsze miał sprzęt pod ręką do swojej produkcji.

 • BSmultimedia

  Stanisława Anioła, 23

  33-101 Tarnów

  Polska

  T: +48 796 333 475

  E: 

  W: bsmultimedia.sklep.pl

  Numer stoiska: 2

  Oferujemy aparaty cyfrowe, kamery video, sprzęt i akcesoria dla fotografów i filmowców. U nas kupisz oprogramowanie takich firm jak Red Giant, ProDad, Grass Valley. W naszej ofercie znajdują się także zaawansowane stacje montażowe do obróbki filmów i fotografii . Zawsze atrakcyjne ceny !

 • Camonboard s.c.

  Warszawa

  Polska

  E: 

  W: www.camonboard.pl

  Numer stoiska: 62

  Rozpoczynając działalność w 2008 roku byliśmy pierwszym w Polsce sklepem oferującym kamery sportowe ( w tym DRIFT, GoPro czy SONY i wiele innych) oraz akcesoria do nich. Rozwinięciem oferty kamer sportowych są dziś drony, które stały się również naszą pasją. Dostarczamy sprzęt przede wszystkim firm: 3DR, DJI, YUNEEC, ACME czy XIRO
  Najserdeczniej zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze optymalnego sprzętu do poszczególnych wymagań jak i zaopatrzymy w najlepsze kamery sportowe i drony do rejestracji wszelkich aktywności na świecie.

 • Centrum Papieru

  ul. Wolska 2c

  30-663 Kraków

  Polska, Poland

  T: 12 411 94 96

  F: 12 411 94 96

  E: 

  W: www.centrumpapieru.pl

  Numer stoiska: 38

  W Centrum Papieru dowiesz jak i na czym wydrukować swoje fotografie, jakich drukarek użyć, aby uzyskać zamierzony efekt. Jako autoryzowany partner wiodących producentów (m.in. HP, CANON, EPSON, TECCO) zapewniamy dostępność drukarek, materiałów eksploatacyjnych oraz mediów do druku.

 • Cokin

  Kraków

  Polska

  E: 

  W: www.cokin-filters.pl

  Numer stoiska: 72

  Cokin to producent znanego od 1978 roku systemu kreatywnych filtrów efektowych CREATIVE, który zdobył ogromną popularność zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii. Filtry systemu Cokin dzięki swojej unikatowej konstrukcji znajdują zastosowanie nie tylko w fotografii, ale też w video. Obecnie poza uznaną linią CREATIVE, w ofercie marki znajdują się również wysokiej klasy filtry w oprawach kołowych z serii PURE, w skład której wchodzą filtry UV, polaryzacyjne oraz szare o zmiennej przepuszczalności. Filtry fotograficzne systemu Cokin CREATIVE oraz polaryzacyjne, szare i UV w oprawach kołowych.

  Dystrybutor:
  Next77 Sp. z o. o.
  ul. Bonarka 11
  30-415 Kraków