XXII Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

27.02.2016 r. (sobota)

 

PROGRAM XXII Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

 

SOBOTA, 27 lutego 2016
godziny zwiedzania 10.00 – 18.00

Scena

10:15 – 11:00   Koncert Zespołu „Grzmiąca Półlitrówa”

Organizator:     Piotrków Trybunalski

11.30 – 11.45    Moda na Mazowsze:
                            konkurs kulinarny Mazowieckiej Michy Szlacheckiej
                            prezentacja projektu Moda na Mazowsze

Organizator:     Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna

11.45 – 12.00   Klasyka i nowoczesność. Blady Kris beatboksuje Chopina

Organizator:     Warszawa – Stołeczne Biuro Turystyki

12.15 - 12.45   Wręczenie Złotego Medalu Targów

Organizator:     Międzynarodowe Targi Łódzkie

13:00 – 13:30   Koncert Zespołu „Grzmiąca Półlitrówa”

Organizator:     Piotrków Trybunalski

13.40 – 14.00  Koncert zespołu „Niezbędny balast”

Organizator:    Darłowska Organizacja Turystyczna

14.10 – 14.30  Pokaz mody plażowej

Autor:                 Andrzej Cieślik

14.40 – 15.10  Koncert zespołu „Niezbędny balast”

Organizator:     Darłowska Organizacja Turystyczna

16.00 – 16.30  Pokaz mody plażowej

Autor:               Andrzej Cieślik

16.30 - 18.00   „Melodie z mojego podwórka” – koncert kapeli podwórkowej, studio wokalne, tańce miejskie warsztaty taneczne

Organizator:     Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim oraz Harnam

Open space

10.15 - 11.00    Odkryj w sobie surfera  - warsztaty tematyczne dotyczące surfingu na świecie połączone z relacja z wypraw

Organizator:      Fundacja Kadry ze Świata

11.10 – 12.10   Traktoriada -  Ursusem dookoła świata

Prowadzenie:    Klub Globtroterów ToTuToTam

12.45 - 13.15    Bajkowy konkurs - Podaj dalej

Organizator:     Se-Ma-For - Muzeum animacji  

13.15 – 13.45   Bajkowy konkurs – konkurencja dla dorosłych

Organizator:      Se-Ma-For - Muzeum animacji  

14.00 – 14.30  Bajkowy konkurs – który to bohater?

Organizator:     Se-Ma-For - Muzeum animacji  

14.30 – 15.30   „Z dzieckiem przez Polskę – to nie wyzwanie”

Prowadzenie:   Wszędobylscy.com

15.30 - 16.15    Łódź Filmowa – prezentacja i quiz

Prowadzenie:   Maciej Kronenberg, Stowarzyszenie Regio

16.20 – 17.00   Nordkapp. Kolarska Mekka

Prowadzenie:   Piotr Kolenda – Rowerologia.pl

Sala konferencyjna B

10.15 - 11.45      "Nepal inaczej"

prowadzenie:     Roman Dobrzyński, Polski Związek Esperantystów

12.00 -13.30       ,,Podróże dla każdego''

prowadzenie:      Jakub Porada, TVN

14.30 - 15.45       Prezentacja – „Wyspa Szczęśliwych Dzieci"

prowadzenie:      Kazimierz Ludwiński, podróżnik

16.00- 17.00        "Jamajka - zabawa i fakty": Jamajca – Fun& Facts

prowadzenie:      Prezentacja wystawcy w języku angielskim


Program aktualny na dzień 19.02.2016 r.