XXII Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

JAKUB PORADA

JAKUB PORADA  ,,Podróże dla każdego''
porada1

Urodzony w 1969 r. w Kielcach. Dziennikarz z wykształcenia i zawodu, w branży od 1992 r., także aktor scen muzycznych, wykładowca, muzyk, trener medialny. Nie boi się żadnej pracy: był prezenterem w TVP Katowice, serwisantem w radiu Plus, recenzentem w ,,Cinema Press Video’’, kierował największą wypoży- czalnią wideo w Polsce, harował również na zmywaku w Londynie.


Autor przewodników turystycznych ,,Porada da radę’’ i ,,Polska da radę’’ oraz nostalgiczno-ironicznej powieści obycza- jowej ,,Chłopaki w sofixach’’. W planach ma kolejną epopeję, osadzoną realiami w latach 80: ,,Dziewczyny w białych tenisówkach’’.


Od 2001 r. pracuje w TVN24, od 2012 r. - także w TTV, zdeklarowany miłośnik tanich podróży i korzyści z nich płynących. Pasjonat historii, geografii i literatury, udowadnia, że dzięki wyprawom można zrozumieć świat, a w książkach i na spotkaniach autorskich przekonuje, że podróże są dostępne dla wszystkich bez względu na wiek i grubość portfela.

 porada2

Prezentacja:

W trakcie spotkania ,,Podróże dla każdego'' dowiemy się, że dobrze jest mieć urlop w wakacje, ale jeszcze lepiej mieć go co tydzień. Autor pokaże w jaki sposób regularnie wyruszać na wyprawy i czerpać radość z życia, poznając nowe miejsca, ucząc się języków i odnaleźć szczęście w odkrywaniu podróży jako sposobu na życie. Nie ma ograniczeń wiekowych, finansowych i czasowych. Najważniejsza jest chęć przeżycia czegoś nowego, wyjścia na spotkanie przygodzie.
A przygoda zaczyna się już za rogiem.

Zapraszamy na spotkanie z Jakubem Poradą

27 lutego (sobota) godz. 12.00 - 13.30

sala konferencyjna B