XXII Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Dolny Śląsk

Dolny Śląsk- najbardziej tajemniczy region w Polsce zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów „Na styku kultur”. Odsłonimy tam dla Państwa kilka swoich turystycznych atutów, odpowiemy na nurtujące Was pytania odnośnie naszego regionu i pokażemy, że na Dolnym Śląsku każdy ma do odkrycia swoją tajemnicę. Zapraszamy do wspólnego odkrywania!

Nasza załoga zaprezentuje w Łodzi piękny Dolny Śląsk. Każdy kto odwiedzi nasze stoisko przeniesie się w czasie i przestrzeni na wirtualny spacer po naszym regionie. Wystarczy ubrać specjalne okulary i spacerować do woli po wszystkich zakątkach Dolnego Śląska.

Gdy już poczujecie się jak byście byli na Dolnym Śląsku osobiście, zaprosimy Was na warsztaty artystyczne.  Do dyspozycji będą zajęcia z przedstawicielami dolnośląskiej huty szkła „Julia” z Piechowic podczas których będziemy wspólnie malować i grawerować na szkle oraz warsztaty robienia biżuterii z dolnośląskich agatów, pod okiem naszego kapitana w tym temacie- Małgorzaty Gromiec.

Podczas targów nasz region reprezentować będą również przedstawiciele Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej oraz pracownicy wrocławskiego ZOO.

Nasza załoga już spakowana, uwaga Łódź… przybywamy!

Agaty Dolny Slask - logotyp kolor jpg-zip
okulus szklo