XXII Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Atrakcje na stoisku Regionu Partnerskiego Darlot.pl

Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna- Darlot.pl

zaprasza na swoje stoisko podczas Targów NA STYKU KULTUR!

 

Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna jest regionem partnerskim tegorocznych Targów Regiony Turystyczne na Styku Kultur w Łodzi.  Serce Polskiego Wybrzeża zabije w Łodzi w dniach 26-28 lutego 2016 r. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć choć odrobinę nadmorskiego lata w środku polskiej zimy.

ATRAKCJE NA STOISKU Darlot.pl:

OLBRZYMIA PLAŻA Z NADMORSKIEGO PIASKU, WYPOSAŻONA W LEŻAKI

Na plaży przygotowane zostaną zabawki dla naszych milusińskich, a nie zawsze jest okazja robić babki z piasku w lutym!! Plaża oczywiście najlepszej jakości - strzeżona przez prawdziwych ratowników.

MORSKA ŁÓDŹ POŁOWOWA

Dla tych, którzy odpoczynek nad morzem preferują w formie aktywnej zapraszamy do zwiedzania łodzi morskiej połowowej, ponieważ to właśnie Darłowo okrzyknięte zostało Stolicą Wędkarstwa Morskiego.

LATARNIA MORSKA

Na plaży powstanie olbrzymia replika latarni morskiej, która będzie wierną kopią jedynej, kwadratowej latarni morskiej w  Polsce, która mieści się w Darłowie.

KOŁO FORTUNY

Dla najmłodszych uruchomimy Koło Fortuny, które za jednym zamachem pozwoli wzbogacić się o nadmorski gadżet.

WARSZTATY SZANTOWE i WSPÓLNE ŚPIEWANIE

Ci, którzy chcą wczuć się w nadmorski klimat będą mogli wziąć udział w warsztatach szantowych, a melomani posłuchać muzyki na żywo, którą wykonywać będzie zespół szantowy „Niezbędny balast” z renomowanej Szkoły Morskiej w Darłowie.

BOGATA OFERTA WYPOCZYNKU

Informacji na temat wypoczynku w Sercu Polskiego Wybrzeża udzielać będą pracownicy stacjonujący przy ladzie w kształcie kadłuba łodzi. Odpowiedzą na wszystkie pytania i dobiorą najlepsze opcje pobytu nad morzem.

DEGUSTACJE NADMORSKICH SPECJAŁÓW

Dla zaprawionych wilków morskich to nie koniec atrakcji, albowiem na naszym stoisku skosztować będzie można wędzonych ryb morskich, które zachwycą najlepszych smakoszy. Prosto z nad morza przyjadą regionalne przetwory, nadmorskie specjały, domowe napitki według przepisów naszych przodków - dostępne na specjalnym stoisku regionalnym.

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE z LEONARDII

Można będzie poznać gry z epoki Leonarda da Vinci. Zabawa ta to rozkosz dla intelektu i ciała. Gry przyjadą z nadmorskiej LEONARDII- parku rozrywki.

KONKURSY, KONKURSY, KONKURSY….

Dla wszystkich, którzy odwiedzą stoisko istnieje możliwość wzięcia udziału w konkursach z cennym nagrodami - w tym pobytami nad morzem.

POCZUJ Z NAMI KLIMAT SŁONECZEGO LATA!!!!!
 Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna – Darlot.pl zaprasza!
20140706 150002 20140920 115704 DSC 0153
DSC 0207 DSC 0589 FullSizeRender 2
DSC 0394 DSC 0173