XIX Łódzkie Targi Edukacyjne

XIX Łódzkie Targi Edukacyjne

17-18.03.2016

Już 17.03.2016 hala Expo-Łódź zmieni się w największe centrum informacji edukacyjnej. Odbędą się XIX Łódzkie Targi Edukacyjne. Są one jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Przez lata Łódzkie Targi Edukacyjne ukształtowały własną tożsamość i charakter. Cieszą się one dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających jak i całego środowiska naukowo-dydaktycznego.

Po ubiegłorocznym sukcesie Salonu Pracodawcy chcemy kontynuować współpracę z firmami, przedsiębiorcami i korporacjami, które proponują programy praktyk i współpracują ze szkołami zawodowymi, aby pomóc ich uczniom wejść na rynek pracy. 

Jako, że stawiamy duży nacisk na nowoczesne, innowacyjne i co za tym idzie multimedialne rozwiązania wspomagające procesy edukacyjne, do dyspozycji naszych gości zostanie oddany Salon Innowacyjna Szkoła. Umożliwi to zapoznania się z ofertą przedsiębiorstw i firm mających w swojej ofercie materiały, środki i pomoce dydaktyczne ze szczególnym naciskiem na komputerowe programy edukacyjne oraz multimedialne wyposażenie pracowni szkolnych. W ramach Salonu Innowacyjna Szkoła odbędzie się konferencja poruszająca tematykę z zakresu gier edukacyjnych, gamifikacji w procesie nauczania oraz zastosowania nowoczesnych pomocy dydaktycznych przez nauczycieli.  Nowością będzie również Salon Akademia SMYKA gdzie wystawcami będą publiczne i prywatne przedszkola, kluby malucha oraz inni wystawcy, którzy w swojej ofercie mają zajęcia dodatkowe dla najmłodszych.

Podobnie do roku ubiegłego podjęliśmy współpracę m.in. z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, które podczas targów zorganizuje szereg konferencji i seminariów skierowanych szczególnie do grona pedagogicznego.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w targach, zarówno w charakterze wystawców jak i odwiedzających. Będzie to bowiem najlepsza okazja do zaprezentowania swojej oferty dużej liczbie odbiorców oraz do zapoznania się z nowościami na rynku edukacyjnym.


Zapraszamy do udziału!

Skorzystaj z promocyjnych cen zgłaszając się do 11.12.2015 r.