Strefa Pokazów Kulinarnych

 

 

 

 

atelie

JOLA SLOMA I MIREK TRYMBULAK - ATELIE SMAKU

 

 carlos

CARLOS GONZALEZ TEJERA


liliana filipiak
LILIANA FILIPIAK



Program 

 

SEKTOR B - Strefa Pokazów Kulinarnych

 

Piątek, 2.10.2016

godz. 11.00 – 12.00         Ryby nie na pokutę

prowadzenie:                   Carlos González Tejera


godz. 12.00 – 12.30         Węgiel do jedzienia – prezentacja

prowadzenie:                   Roman Bartkowiak


godz. 12.30 – 13.30         Chleba naszego powszedniego – przygotowanie i pieczenie chleba naszych przodków

prowadzenie:                   Czesław Meus  - Polska Ekologia


godz. 13.30 – 14.30         Ryby nie na pokutę

prowadzenie:                    Carlos González Tejer
 

godz. 14.30 – 15.30         Pokazy kulinarne

prowadzenie:                    Carlos González Tejera


godz. 15.00 – 15.30         Wręczenie nagród laureatom VIII Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych Tygiel Smaków

organizator:                       Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego


godz. 15.30 – 17.00         Ryby nie na pokutę

prowadzenie:                    Carlos González Tejera

 

Sobota, 3.10.2015 

godz. 11.30 – 13.00         Węgiel do jedzenia 

organizator:                       Roman Bartkowiak                        

godz. 13.00 – 14.30         Kuchnia wegańska i bezglutenowa

prowadzenie:                     Atelier Smaku (Jola Sloma i Mirek Trymbulak)

godz. 14.30-15.00            Saga “Wiatrowego Wzgórza”

prowadzenie:                     Grażyna Wiatr

godz. 15.00-15.30            Lokalne, regionalne, tradycyjne...

prowadzenie:                     Anna Kołodziej

godz. 15.30-16.30            Zdrowie na talerzu. Astma – reakcja alergiczna

prowadzenie:                     Liliana Filipiak, Restauracja Lili

godz. 16.30-17.30            Chleba naszego powszedniego – przygotowanie i pieczenie chleba naszych przodków

prowadzenie:                     Czesław Meus  - Polska Ekologia

 

Niedziel, 4.10.2015

godz. 10.30 – 11.30         Węgiel do jedzenia

organizator:                       Roman Bartkowiak         

godz. 11.30 – 12.00         Kumpiak, kindziuk, śledziki – smakołyki podlasia

prowadzenie:                     Łukasz Ancypo

godz. 12.00 – 12.30          Konkurs Kulinarny dla blogerów; „Eko śniadanie = lepsze wkuwanie”
                                              Najlepszy box śniadaniowy dla ucznia szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

prowadzenie:                      Smak Doskonały, Międzynarodowe Targi Łódzkie

godz. 12.30 – 13.30         Chleba naszego powszedniego – przygotowanie i pieczenie chleba naszych przodków

organizator:                        Czesław Meus – Polska Ekologia

godz. 13.30 – 14.00         Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie dla blogerów oraz w Plebiscycie konsumenta

prowadzenie:                     Smak Doskonały, Międzynarodowe Targi Łódzkie

godz. 14.00 – 15.00         Pokaz Kulinarny

prowadzenie:                     Carlos González Tejera



*program aktualny na 30.09.2015

       

 Partner Strefy Pokzów Kulinarnych:

smak doskonaly

 

Sponsorzy Strefy Pokazów Kulinarnych:

 

stalgast logo

 

zjazdowa logo

darynatury logo

 

fiskars logo


 

tefal logo