II ŁÓDZKIE TARGI ENERGETYCZNE

Konkurs filmowy WYRÓŻNIJ SIĘ ENERGIĄ

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają uczniów publicznych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  do udziału w konkursie filmowym „Wyróżnij się energią. Oszczędzaj prąd.”. Fundatorem nagród w konkursie jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  

logo PGE GiEK SA pion RGB

Celem konkursu jest promowanie i utrwalanie w świadomości społecznej konieczności oszczędnego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, w trosce o środowisko naturalne oraz zasobność portfela.

Filmy konkursowe mogą mieć formę fabularną lub animowaną, nie dłuższą niż jedna minuta. Film konkursowy może być nagrany kamerą, aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym lub smartfonem, w formacie pliku *MOV.

Przesłane filmy będą oceniane w dwóch kategoriach: indywidualnej i szkolnej (zespołowej) a dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. kamery, projektory  multimedialne i bony zakupowe.

Konkurs trwa do 31 maja 2015 roku. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10 czerwca podczas II Łódzkich Targów Energetycznych  i zostanie połączone z projekcją nagrodzonych filmów. Prace laureatów konkursu będą prezentowane publiczności 10 – 11 czerwca 2015 w czasie II Łódzkich Targów Energetycznych.  

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:   ; nr tel. 42 632 69 86

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIA DLA KATEGORI INDYWIDUALNEJ

KARTA ZGŁOSZENIA DLA SZKOLNEJ (ZESPOŁOWEJ)

plakat do wysylki mailowej