05 Marca 2015

XVIII Łódzkie Targi Edukacyjne

Opis wydarzenia

Łódzkie Targi Edukacyjne
– kreują przyszłość zawodową młodzieży

Targi Edukacyjne (5-6.03.2015)  w Łodzi organizowane są od osiemnastu lat z myślą o młodych osobach, które stają przed wyborem najlepszej drogi kształcenia. To jedno z największych w Polsce wydarzeń mających na celu prezentację szerokiej oferty szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych.  W tym roku organizatorzy stawiaja na rozwój współpracy między pracodawcami a szkołami zawodowymi i dlatego stworzony zostanie Salon Pracodawcy w ramach ŁTE. Jak co roku targom towarzyszyć będzie różnorodny i bogaty program konferencji.

Przez lata Łódzkie Targi Edukacyjne ukształtowały własną tożsamość i charakter, cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających jak i całego środowiska naukowo-dydaktycznego. Wysoki poziom usług edukacyjnych prezentowanych na imprezie został już niejednokrotnie doceniony przez mieszkańców Łodzi, województwa łódzkiego, jak i innych regionów Polski. Corocznie łódzkie targi odwiedza kilkanaście tysięcy dzieci, młodzieży oraz ich rodziców w poszukiwaniu odpowiedniej oferty edukacyjnej.
Podczas nadchodzącej edycji Łódzkich Targów Edukacyjnych oprócz prezentacji szkół, pragniemy położyć duży nacisk na szeroką prezentację środków dydaktycznych, placówek rozwoju zawodowego oraz cyfryzację edukacji, a także kontynuować prezentację oferty edukacji ekologicznej instytucji i firm zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego.

Nowością najbliższej edycji targów będzie Salon Pracodawcy w ramach, którego prezentować się będą firmy, instytucje oraz korporacje, które proponują programy praktyk, współpracują ze szkołami zawodowymi w celu wykształcenia przyszłych potencjalnych pracowników posiadających bardzo konkretne umiejętności. Dodatkowo, jak co roku, współpracujemy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, które podczas targów zorganizuje szereg konferencji i seminariów skierowanych szczególnie do grona pedagogicznego.

Zapraszamy do udziału
 

Zapraszamy do zapoznania się z relacja video z poprzedniej edycji targów.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz