XVIII Łódzkie Targi Edukacyjne

Najnowsze trendy w nauce języków obcych - ATAS

6 marca 2015 r. godz. 16.00-18.00
sala konferencyjna C

Najnowsze trendy w nauce języków obcych - konferencja
Organizatot - ATAS


Czy mówiąc po angielsku należy przede wszystkim unikać błędów? Kiedy perfekcjonizm może być szkodliwy? Co jest ważniejsze: wiedza językowa czy umiejętności komunikacyjne? Jakie korzyści przynosi imersja językowa, zwłaszcza w przypadku nastolatków?

Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli współautor spotkania, dr Grzegorz Śpiewak - jeden z najbardziej cenionych w kraju specjalistów w dziedzinie nowoczesnej nauki języków obcych. Wieloletni wykładowca w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, pełnomocnik dyrektora Instytutu ds. praktycznej nauki języka angielskiego, a obecnie wykładowca nowojorskiej uczelni The New School w programie MA TESOL. Dr Grzegorz Śpiewak jest współtwórcą metody deDOMO, jak również opartego na niej projektu "Angielski dla rodziców". To także były prezes, a obecnie członek komitetu honorowego IATEFL PL - Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce.

Poza bogatą wiedzą na temat najnowszych trendów w nauce języków obcych, dowiedzą się Państwo jak wygląda pobyt na kursie językowym w szkołach międzynarodowych, w jaki sposób organizuje się transport na taki wyjazd oraz jak zapewniane jest bezpieczeństwo uczestników. Autorem tej części wykładu jest mgr Andrzej Sławiński, prezes oraz założyciel Agencji Turystycznej ATAS, która od 25 lat specjalizuje się w turystyce szkolnej, edukacyjnej i językowej. Posiada praktyczną wiedzę pedagogiczną, zdobywaną jako wieloletni instruktor harcerski, a następnie szef zespołu instruktorów harcerskich.

Pan Andrzej Sławiński specjalizował się w szkoleniu i kształtowaniu nowych kadr instruktorskich – był wieloletnim wychowawcą grup młodzieżowych „Przymierza Rodzin”. To również twórca nowatorskiego programu „Niestandardowa Nauka  Języka Angielskiego” oraz pomysłodawca i organizator ogólnopolskiego konkursu dla nauczycieli „Wartościowa Wycieczka Szkolna”.

Więcej informacji o konferencji znajdziecie Państwo na stronie: www.spotkania.atas.pl