XVIII Łódzkie Targi Edukacyjne

Atrakcje na stoiskach

Atrakcje na stoiskach wystawców

stoisko nr: 120-121
ŁCDNiKP w Łodzi
Udzielanie konsultacji indywidualnych dotyczących m.in. sytuacji na regionalnym rynku pracy, oczekiwań pracodawców wobec kandydatów do pracy oraz zapotrzebowania na zawody i kwalifikacje. Miniankieta będzie tematycznie związana z działaniami punktu i obejmie plany zawodowo-edukacyjne uczących różnych typów szkół – spotkania konsultacyjne (koordynator: Elżbieta Ciepucha)
5.03.2015 godz. 11.00 – 13.00    Świadome planowanie dalszej ścieżki kształcenia. Badanie predyspozycji zawodowych – spotkania konsultacyjne
6.03.2015 godz. 11.00 – 13.00    Sytuacja na rynku pracy w regionie łódzkim w świetle wybranych wyników analiz i badań ORPdE – prezentacja dydaktyczna

 


 

stoisko nr:170

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi przygotowała dla uczestników szereg różnorodnych aktywności i atrakcji.

  • Zapraszamy do udziału w warsztatach graficznych (monotypia, graffiti), muzycznych i psychologicznych oraz w niezwykłym pokazie „Rap Pedagogiki”.
  • Studenci Pielęgniarstwa będą m.in. mierzyć ciśnienie i tętno, nauczą wyliczania wskaźnika BMI, udzielania pierwszej pomocy i samobadania piersi.
  • Akademia Kariery pomoże w poznaniu własnych predyspozycji zawodowych oraz w planowaniu własnej ścieżki rozwoju.
  • Podczas Targów zaprezentują się również nasi Studenci z pasją: Luiza Ganczarska – półfinalistka „Must Be The Music” oraz studenci kierunku Taniec.

 


 

stoisko nr: 85

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 w Łodzi  w nawiązaniu do branży,  w której działa i specjalizuje się szkoła , a więc w samochodach , w ramach współpracy partnerskiej z firmą Zimny Auto sp. z o.o wystawi samochód osobowy do oglądania dla odwiedzających targi .  Dodatkowo zapraszamy  na przejażdżkę wirtualnym autem -na symulatorze jazdy  – nawet osoby bez prawa jazdy!!!

 


 

stoisko nr: 18

Stoisko ZSP 19 oferuje możliwość zrobienia fotografii przez odwiedzających Targi w towarzystwie charakterystycznie wyglądających uczniów szkoły oraz  otrzymanie pamiątkowej ulotki.

 


 

stoisko nr: 59-60

Szkoły COSINUS

  • Pokaz masażu – wykonany przez słuchaczki naszego kierunku, pod opieką merytoryczną profesjonalnego masażysty
  • Wykonywane będą profesjonalne makijaże, przez nasze kosmetyczki
  • Spośród osób, które wypełnią u nas ankietę, rozlosowana zostanie nagroda w postaci tableta

 


 

stoisko nr: 15

Szkoła Glossa
Wzorem poprzednich lat, zapraszamy Państwa na nasze stoisko MTŁ i udział w losowaniu.Do wygrania jest 2tygodniowy, intensywny kurs językowy w szkole językowej Alpha College of English w Dublinie o wartości 515 EURO.Udział w kursie językowym za granicą pozwala na pełne „zanurzenie” w nauczanym języku, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej efektywna. Już 2 tygodnie uczestnictwa w kursie gwarantują znaczną poprawę umiejętności konwersacyjnych.

 


 

stoisko nr: 14

Na stoisku Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi będzie można zapoznać się ze sprzętem, umundurowaniem i wyposażeniem wojskowym. Każdy będzie mógł poznać zasady obsługi broni, przyjęcia właściwej postawy strzeleckiej. Będzie można też dowiedzieć się w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadku. Atrakcją będzie również prezentacja multimedialna z osiągnięciami uczniów LO CSM w Łodzi.

 


 

Stoisko nr: 96
Fundacja Surei No Mon

  •  5 marca - dzień wojskowy, będzie można porozmawiać z żołnierzami Wojska Polskiego plotami 32 Bazy Lotnictwa taktycznego, przedstawicielami WKU Łódź, Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi, czekamy też bardzo na wizytę komandosów z 125 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Na stoisku będzie też moną porozmawiać z przedstawicielami Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ w Łodzi.
  • 6 marca - dzień wschodnich sztuk walki. będzie można poznać tajniki Origami (Polskie Centrum Origami Oddział w Łodzi), dowiedzieć się jak malować technikami zgodnymi z tradycją japońską, zajęcia te będą połączone z wystawą prac artysty (Mariusz Gosławski). Będzie też można spotkać mistrzów różnych sztuk walki i dowiedzieć się o zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez II LO im Gabriela Narutowicza, Klub Yakumo-Goto, Polskie Centrum Origami Oddział w Łodzi i wiele innych.

Zajęcia wspierają sponsorzy: Endolink, PATRON, Łódzkie Konsorcjum Doradców Podatkowych i Prawnych, Międzynarodowe Targi Łódzkie. Wsparcia udzielają również Klub Yakumo-Goto, Polskie Centrum Origami Oddział w Łodzi, ASW HANGAKU, Akademia Wschodnich Sztuk Walki Adam Wasiak, UKS KENDO, AKADEMIA, II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza, Triumfator, Sekcja  Sambo, Aikido Łódź

 


 

Stoisko nr: 144
Szkoła ŻAK

Zapraszamy serdecznie na stoisko Szkoły ŻAK ! Darmowy makijaż dla Pań od Skarabeusz Studio Urody, Zajęcia siłowe dla Panów od Kuźnia - Centrum Atletyki oraz pamiątkowe zdjęcie z DJ Lizardem , który również zadba o oprawę muzyczną! Poznaj naszą ofertę i dołącz do najlepszych!