Biuro prasowe

TTWW i Konferencja INNOVATEX 2014

Nici stosowane w lotnictwie, aeronautyce i przemyśle obronnym, tkaniny i konfekcja techniczna wykorzystywana przy produkcji odzieży ochronnej i sprzętu przeciwpożarowego, laminaty, techniczne

Czytaj więcej...

Gramy z Orkiestrą Jurka Owsiaka!

Międzynarodowe Targi Łódzkie włączają się w organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazujemy powierzchnię wystawienniczą, która będzie dostępna podczas imprez targowych organizowanych w 2015r. Cena wywoławcza za 10 m2 powierzchni niezabudowanej to 250 zł.

Czytaj więcej...

Kosmetyczny zawrót głowy

Targi Uroda i Estetyka to cykliczne spotkanie branżowe prezentujące najnowsze trendy w kosmetyce, makijażu, pielęgnacji skóry i medycynie estetycznej. Wśród blisko 60 wystawców znajdują się najwięksi producenci i dystrybutorzy kosmetyków i środków do pielęgnacji ciała. Urodzie i Estetyce rokrocznie towarzyszą liczne pokazy, w tym Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę „Szklanej Róży”. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się także Festiwal Charakteryzacji i Kostiumu o nagrodę „Art Maski i Art Manekina”.

Pobierz komunikat prasowy

W trosce o zdrowie i rozwój najmłodszych

Salon Urody i Pielęgnacji Matki i Dziecka to wyjątkowe wydarzenie przeznaczone dla przyszłych i młodych rodziców. W programie imprezy znajdą się warsztaty, prelekcje i pokazy, które dostarczą wiedzy niezbędnej do prawidłowego rozwoju, pielęgnacji i edukacji najmłodszych. Salon to również wiele atrakcji dla dzieci, w tym animacje przygotowane przez firmę EDUKATOREK, warsztaty logopedyczne, a nawet szybki kurs plombowania zęba.

pobierz komunikat prasowy

NATURA FOOD 2013 - gwiazdy programów kulinarnych gośćmi Targów

Gośćmi specjalnymi Targów będą gwiazdy telewizyjnych programów kulinarnych Grzegorz Łapanowski oraz Carlos Gonzalez Tejera. Panowie zaprezentują swój kunszt kulinarny, który z pewnością zainteresuje prawdziwych koneserów dobrego jedzenia oraz żywności ekologicznej i stylu eko.

Pobierz komunkat prasowy