Redakcja portalu TrustedCosmetics.pl ogłasza nabór do 3. edycji plebiscytu "Twórcy Piękna 2017", który kierowany jest do firm –  posiadających w swojej ofercie kosmetyki – biorących udział w X Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO, które odbędą się w dniach 13-15 października 2017 w Łodzi.

Celem tego plebiscytu jest prezentacja i promocja on-line wszystkich zgłoszonych firm oraz wyróżnienie najlepszych poprzez głosowanie SMS-owe.

Korzyści i idea plebiscytu:

Trzecia edycja konkursu Twórcy Piękna 2017 to plebiscyt dedykowany dla firm kosmetycznych biorących udział w X Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO:

  • Plebiscyt daje możliwość poznania i porównania dostępnych na rynku firm kosmetycznych
  • Twórcy Piękna to możliwość promocji wizerunkowej
  • Twórcy Piękna to różne kategorie konkursowe
  • Statuetki Twórcy Piękna — wskazują na liderów w branży.
  • Plebiscyt odbywa się on-line na stronie: www.trustedcosmetics.pl

Przebieg konkursu:

  • Do 15 września 2017 oczekujemy na zgłoszenia.
  • Od 20 września 2017 roku rusza głosowanie SMS-owe.
  • Na głosy czekamy do 31 września 2017.
  • Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w trakcie X Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

Warunki uczestnictwa:

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać mailem na adres:  zgłoszenie zawierające:
1. nazwę firmy
2. opis firmy i oferty produktowej
3. logo
4. kilka zdjęć

W tytule maila prosimy wpisać Twórcy Piękna 2017 Targi Łódź.

Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcja portalu nominuje 50 firm (producentów i dystrybutorów kosmetyków) w następujących kategoriach:
1. Aromaterapia
2. Depilacja
3. Kosmetyka pielęgnacyjna
4. Kosmetyki solaryjne
5. Pielęgnacja, manicure i stylizacja paznokci
6. Produkty do stóp
7. Perfumy i wody toaletowe
8. Kosmetyki do Spa
9. Kosmetyka kolorowa
10. Produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów

Głosowanie w Plebiscycie Twórcy Piękna 2017: Głosowanie SMS-owe odbędzie się w październiku 2017 w dniach 20-31 września.

Twórcy Piękna to konkurs, w którym wyłonione zostają najlepsze firmy z branży urodowej. Na firmy zgłoszone w konkursie można oddawać głosy za pomocą SMS. Zdobywca największej liczby głosów zostanie nagrodzony statuetką "Twórcy Piękna 2017" oraz roczną reklamą na łamach portalu TrustedCosmetics.pl. Zwycięzcy plebiscytu w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonieni na podstawie głosów oddanych w postaci SMS-ów wysłanych na daną firmę kosmetyczną. Nagrodę główną wygrywa firma, która zbierze największą liczbę głosów. Dodatkowo redakcja przyzna dwie nagrody dodatkowe.